Spor Okullarımızda farklı bir gün

Spor Okullarımızda farklı bir gün

Hafta sonu yapılan basketbol ve voleybol çalışmalarına çocuklarıyla birlikte katılan aileler, sahaya inerek onlarla birlikte hünerlerini sergilediler.

Kulübümüzün spor okullarında farklı bir gün yaşandı. Hafta sonu yapılan basketbol ve voleybol çalışmalarına sporcularımızla birlikte ailelerimiz de katıldı. Çocuklarıyla birlikte parkeye inen anne ve babalar, basketbol ve voleybol oynayarak farklı bir güne imza attı. Basketbolda 90, voleybolda 30 öğrencimizin eğitim gördüğü spor okullarının koordinatörü Erhan Aydın, bu tür etkinlerdeki amaçlarının öğrencilere spor yapma bilincini aşılamak olduğunu söyledi. Aydın, “Bizler, ‘Spor bir yaşam biçimidir’ sloganından çıktığımız bu yolda, şehrimizin sportif alandaki en büyük markası Bursaspor’umuzun çatısı altında yeni yetenekler keşfederken, aynı zamanda spor ahlakı almış, fair-play ruhuna yakışır örnek sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz. Ailelerimizi de organizasyonumuza dahil ederek, bu çalışma ortamımızı güzelleştirdiğimizi düşünüyoruz. Ailelerimizle birlikte bu tür etkinliklerimiz artarak devam edecektir” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena