Ali Ay: ‘Konuşma sırası futbolcularda’

Ali Ay: ‘Konuşma sırası futbolcularda’

Başkan Ali Ay, “Düğümü sahada oyuncular çözecek. Taraftarımız sağ olsun Trabzon’a doğru akın ediyor. Bu desteğin karşılığı mutlaka olmalı” diye konuştu.

Tüm Bursa nefesini tuttu bugün Karadeniz’den çıkacak sonucu bekliyor. Bursaspor Başkanı Ali Ay, Ordu’daki sezonun son idmanı sonrası basın mensuplarıyla ayak üstü yaptığı sohbette, “Konuşma sırası artık futbolcularda. Biz elimizden geleni yaptık düğümü onlar çözecek” dedi. Futbolcuların her gün kendi aralarında toplantı yaptığını zaman zaman kendisinin de görüştüğünü anlatan Ay, “Şu an olumsuz bir hava görmüyorum. Kaç gündür uyumuyoruz. Maçı kazanıp artık tüm yorgunluğu atmak istiyoruz” diye konuştu.

HERKES GELİYOR

Taraftarların yanı sıra iş adamları ve siyasilerin de maça geleceğini vurgulayan Başkan Ali Ay, “Taraftarımız sağ olsun Trabzon’a doğru akın ediyor. BTSO üyeleri ayrı bir uçakla gelecek. Eski İçişleri Bakanımız Efkan Ala aradı, o da geliyor. Valimiz İzzettin Küçük de aradı sağolsun Trabzon’da bizi yalnız bırakmayacağını söyledi. Bu desteğin karşılığı mutlaka olmalı” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena