Son Dakika
27 Haziran 2017 Salı

‘Bursaspor emin adımlarla yoluna devam eder’

14 Şubat 2017 Salı, 21:58

Hamzaoğlu, Fenerbahçe karşısında tribünlerin dolu olmasının takıma olumlu yansıdığını söyledi. Hamza Hoca, ‘Taraftarın takıma desteği müthişti. Keşke hep böyle olsa. Bundan sonra Bursaspor kenetlenir’ dedi.

Bursaspor eski Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, yeşil beyazlıların disiplinli bir şekilde oynayarak Fenerbahçe’den 1 puan aldığını söyledi. Yeşil beyazlı oyuncuları sergiledikleri mücadeleden dolayı tebrik eden Hamzaoğlu, ‘Bursaspor disiplinli oynadı. Aslında nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynadı. 10 kişiyle de olsa son ana kadar mücadele ettiler. Bursaspor sezon başından beri ilk kez penaltı kazandı. Timsah Arena’da tribünler doluydu. Taraftarın takıma desteği müthişti. Keşke hep böyle olsa. Bundan sonra Bursaspor kenetlenir. Emin adımlarla yoluna devam eder’ dedi.

AVANTAJA DÖNÜŞTÜ

Fenerbahçe karşısında Bursaspor’un iyi oynadığını belirten Hamza Hamzaoğlu, ‘Biz ayrıldıktan sonra rakip Fenerbahçe olmasına karşın 10 kişiyle oyuncuların böyle mücadele göstermesi beni mutlu etti. Güzel bir maç izledik. İyi bir mücadele oldu. Keyif aldım. Bazı maçlarda 10 kişi kalan takım avantajlı da olabiliyor. Fenerbahçe, Bursaspor kırmızı kart görünce vites yükseltemedi. Bursaspor bunu iyi kullandı. Her oyuncu yüzde 10 daha fazla efor sarfedince sahada eşitlik oldu. Durum böyle olunca da Bursaspor beraberlik golünü buldu’ diye konuştu.

Kaynak : Olay

Bir Cevap Yazın

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Copyright © 2017. bs16.com - Powered By Garaj 6 - Web Tasarım