Bursaspor’dan büyük değilsin Taiwo..!

Bursaspor’dan büyük değilsin Taiwo..!

Bursaspor’da bir türlü kampa katılmaya ikna edilmeyen Nijeryalı Taiwo’yla yöneticiler arasında sert bir konuşmanın geçtiği öğrenildi.

Taiwo ile yapılan son telefon görüşmesinde Nijeryalı kramponun Bursaspor yönetimine ‘Beni çağırıyorsunuz ama bunun bir karşılığının olması lazım. Bana ne kadar para vereceksiniz’ demesi üzerine iplerin gerildiği öğrenildi.

Yapılan telefon görüşmesinde Taiwo’ya cevap olarak, ‘Sen Bursaspor’la sözleşme imzalamadın mı? O kadar üzerine düşülüyor ama sen oralı bile değilsin. Bursaspor sana değerini verir. Ama sen bu şekilde davranmaya devam edersen kusura bakma da kapılar sana kapanır. Çünkü Bursaspor’dan büyük değilsin’ cümlelerinin kullanıldığı öğrenildi.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena