Kritik toplantıda istifa yok!

Kritik toplantıda istifa yok!

Yönetim dün Timsah Arena’da toplandı ve içerideki sorunların halledilmesi için birlik beraberlik mesajları verildi.

Bursaspor’da Ali Ay yönetimi dün Timsah Arena’da biraraya geldi. Son dönemlerde yönetim içersindeki yaşanan krizlerin masaya yatırıldığı toplantıdan istifa değil, birlik beraberlik mesajları çıktı. Başkan Ali Ay önceki gün yönetim içersinde yaşanan problemler üzerine ‘Benimle birlikte olmak isteyenlerle yola devam edeceğim. Yoksa istifalarını isteyeceğim’ şeklinde bir açıklamada yapmış ve gözler bu toplantıya çevrilmişti.

TİMSAH ARENA’YI GEZDİLER

Başkan Ali Ay’ın toplantıda konuyu gündeme getirdiği ve hiçbir yöneticinin istifa gibi bir talebinin olmadığı belirtildi.

Başkan Ay’ın yöneticilerden aralarında yaşadıkları sıkıntıları bir an önce halletmelerini de istediği belirtildi.

Bursaspor yönetimi toplantı sonrası ise Timsah Arena’yı gezdi. Stadyumdaki eksiklerin tek tek tespit edildiği ve bu konuda adımların atılmasına karar verildiği bildirildi.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena