Sıcak havaya rağmen tempo düşmüyor..!

Sıcak havaya rağmen tempo düşmüyor..!

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Yeşil beyazlılar dünü de çift idmanla geçirdi. Teknik Direktör Paul Le Guen, antrenman öncesi saha içerisinde futbolcularla kısa bir toplantı yaptı.

Daha sonra yeşil beyazlı futbolcular, İtalyan kondisyoner Giovanni yönetiminde istasyon çalışması yaptı. Ardından teknik direktör Le Guen, futbolcularını iki ayrı gruba ayırarak pas çalışması yaptırdı. Oyuncuların sıvcak havadan dolayı epey sıkıntı yaşadıkları gözlemlendi.

Özel çalıştılar

Bursaspor’da yeni sezon hazırlıklarına geç başlayan Titi, Ekong, Jorquera ve Stancu, dünkü sabah antrenmanın ardından 30 dakika süren bir kondisyon çalışması yaptı. Bu futbolcuların her idman sonrası bu tür çalışmalara devam edeceği belirtildi.

Sakatlardan sevindirici haber

Bursaspor’da sakatlıkları bulunan Kubilay Kanatsızkuş, İbrahim Serdar Aydın ile Ertuğrul Ersoy dün de takımdan ayrı çalıştı. Kubilay’ın bugün Ertuğrul’un ise 4-5 gün içerisinde normal antrenmanlara başlayacağı bildirildi.

2 isim gönderildi

Bursaspor’da Teknik Direktör Paul Le Guen kadro içersinde elemelere başladı. Fransız teknik adamın raporu doğrultusunda genç isimlerden Enes Ata ve Gökhan Berkay Yıldız, Vakıfköy’ün yolunu tuttu.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena