Bakan Müezzinoğlu’ndan Ziyaret

Bakan Müezzinoğlu’ndan Ziyaret

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu, Özlüce Tesislerimizde yönetim kurulumuzu ziyaret etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu, bugün akşam saatlerinde Özlüce Tesislerimize gelerek yönetim kurulumuz ile biraraya geldi.

Müezzinoğlu’nu Başkanımız Ali Ay, İkinci Başkanımız Ali Ademoğlu, Finansal Yapılanmadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Pulat, Dış İlişkiler ve Pazarlamadan Sorumlu Asbaşkanımız Fatih Korkmaz, Bursaspor Medya A.Ş’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Bakır ve Gayrimenkul Yatırımlar A.Ş ve Akaryakıt A.Ş’den Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yusuf Arslan karşıladı.

Yönetim Kurulumuz ile biraraya gelen Müezzinoğlu, dün akşam oynanan ve 2-1 galibiyetimizle sonuçlanan müsabaka için tebriklerini iletti. Birdaha böyle kötü bir tablo ile karşı karşıya kalmamamızı ve bundan dersler çıkarılması gerektiğini belirtti. Başkanımız Ali Ay ise, bu ziyaret için Müezzinoğlu’na teşekkürlerini iletti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena