Divan Kurulu Olağanüstü Toplanıyor..!

Divan Kurulu Olağanüstü Toplanıyor..!

Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı yazılı bir açıklamaya yaparak 13 Haziran 2017 tarihinden Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirileceğini duyurdu.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan açıklama şu şekilde;

“Kulübümüzün 1 Haziran 2017 Perşembe günü yapılan Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda futbol takımımızın içinde bulunduğu durum çerçevesinde 15 gün içinde Divan Kurulumuzun Olağanüstü toplanması için Divan Başkanlık Kurulu’na yetki verilmiş idi.

Divan Başkanlık Kurulumuz Divan Kurulu’nun talebi ve verdiği yetki doğrultusunda bu toplantının 13 Haziran 2017 Salı günü Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Yıldırım Salonu’nda iftarlı olarak yapılmasına karar vermiştir.

Bu Olağanüstü toplantının gündemini sadece Divan Kurulu üyelerinin dilek ve temennileri ile Bursaspor Kulübü Başkanı’nın kulübün son durumu ve ileriye dönük çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmesini kapsayacaktır.

Kamuoyunun ve Divan Kurulu üyelerimizin bilgilerine arz ederiz.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı “

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
bs16, bursaspor texas, teksas org haber oku, bursasporum, bursasporluyuz, bursaspordabugün, bursaspor haber sitesi, bursaspor haberleri, bursaspor kadrosu, bursaspor haberleri, bursaspor roster, bursaspor teknik direktörü, bursasporum, bursaspor adnan örnek, bursaspor maçkolik, bursaspor tv, bursaspor transfer, timsah arena