Altyapı

Timsah’ın geleceği olacaklar!

BPFDD’nin Mihraplı Park Tesisleri’ndeki futbol okulu görkemli törenle açıldı. Dernek Başkanı Ahmet Suphi Evke, “Bursaspor’umuza yeni yıldızlar kazandırmak için uğraş vereceğiz. Birkaç oyuncu kazandırırsak kentimizi mutlu hissedeceğiz. Her şey Bursaspor için” dedi.

Bursasporlu Profesyonel Dayanışma Derneği’nin (BPFDD) Mihraplıpark Tesisleri’nde açtığı Kış Futbol Okulu çalışmaları, yapılan görkemli bir törenle açıldı. Açılış törenine Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, eski Başkanlar, Bursaspor’da forma giyen futbolcular ve Futbol Okulu öğrencilerinin aileleri katıldı.

SPOR YAPIN

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “BPFDD Özlüce’den sonra ikinci şubesini burada açtı. Herkes olamaz. Gençlerimizin diğer branşlara da yönelmesi gerekiyor” diyerek tesisin ve çalışmaların hayırlı olmasını diledi. BPFDD Başkanı Ahmet Suphi Evke, “Burada Kış Futbol Okulumuzun ve yeni tesisimizin açılışı için toplandık. Bursaspor’umuza yeni yıldızlar kazandırmak için uğraş vereceğiz. Birkaç oyuncu kazandırırsak kentimizi mutlu hissedeceğiz. Her şey Bursaspor için” dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, endüstriyel futbolun günümüzde büyük önem kazandığına dikkat çekerek, “Ülkemizde kulüpler açıdan zorda. Bu nedenle alt yapı büyük önem taşıyor. Buradan çıkacak birkaç oyuncu hem bizlerin, hem de tüm Türkiye’nin gururu olacaktır. Şükrü Şankaya ve ailesine desteği verdikleri maddi ve manevi destek için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra başkanlar başlama vuruşu yaptı.Etkinlik Bursa Güvenspor ile Bursaspor U 13 takımlarının gösteri maçıyla sona erdi.

Kaynak:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün