Altyapı

Vakıfköy’de yeni yapılanma..!

Sayısız yıldızların yetiştiği, parmakla gösterilen altyapının şimdilerdeki imza törenlerinde bile aksaklık yaşanıyor. Altyapı antrenörlerinin tanıtılacağı ve 17.30’de başlayacağı açıklanan organizasyon belirtilmeyen nedenlerden dolayı 1 saat geç başladı. Gençlik Geliştirme Kurulu’ndan Recai Özdemir, yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diledi.

altyapısında dün yeni bir dönem başladı. Bir süredir ciddi sıkıntıların yaşandığı Vakıfköy’de Faruk Korkmaz’ın Gençlik Geliştirme Proje Sorumluluğa getirilmesinin ardından rahat bir nefes alındı. Dün ise altyapı antrenörleri için imza töreni düzenlendi. Ancak bu kadar basit bir organizasyonda dahi yaşanan aksaklıklar pes dedirtti. kulübünün resmi yayın organından 17.30’da başlayacağı açıklanan imza töreni belirtilmeyen nedenlerden dolayı 1 saat geç başladı.

YENİ BİR DÖNEM

Geçmiş yıllarda parmakla gösterilecek işlere imza atılan altyapıda böyle bir organizasyonun dahi yapılamayacak duruma gelmesi üzüntü yarattı. İmza törenine Gençlik Geliştirme Kurulundan Recai Özdemir, İlyas Acar, Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Faruk Korkmaz ve altyapıda görev alacak antrenörler katıldı. Recai Özdemir, “Vakıfköy’de yeni bir dönem başlıyor. Antrenörlermize bizlikte birlikte çalışmayı kabul ettikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

İYİ ORGANİZE OLMAK LAZIM

Bursaspor’da tekrar altyapının başına geçen Faruk Korkmaz ise şunları söyledi: “Bursaspor büyük camia. Bu süreç hepimize hayırlı olsun. Antrenör arkadaşlarımızla birlikte iyi işler yapacağımıza eminim. Gece gündüz çok çalışacağız ve Vakıfköy’ü tekrar ayağa kaldıracağız. Biz buraya yabancı değiliz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Gençlik Geliştirme olarak iyi organize olursak güzel işler olacak.”

Efsane tebrik etti

Bursaspor’un efsane isimlerinden Mesut Şen, Koordinatörü Hakan Cenkçiler’i başarılarından dolayı kutladı.

ALTYAPIDA GÖREV ALACAK ANTRENÖRLER

: Faruk Korkmaz
Temel Eğitim Direktörü: Hakan Cenkçiler
Gelişim Direktörü: Yılmaz Burul
Takım Sorumlusu: Musa Öztürk
U-21 Takım Antrenörü:
U-19 Takım Antrenörü: Muzaffer Kabadayı
U-17 Takım Sorumlusu: Harun Şen
U-16 Takım Sorumlusu: Nurgut Ak
U-15 Takım Sorumlusu: Serkan Türkay
U-14 Takım Sorumlusu:
U-13 Takım Sorumlusu: Hacı Murat Yılmaz
Kaleci Antrenörleri: Koray Tanrıverdi, Naim Gürel, Tamer Coşkun
Performans Gelişim Direktörü: Sebahattin Yenilmez
Maç performans analiz: M.Coşkun Özdemir
İzleme Ekibi: Taner Ertaş

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün