Altyapı

Vakıfköy’ü tüm Dünya’ya tanıtacağız

Selçuk Erdoğan, ‘Temel amacımız altyapıdan çıkardığımız oyuncuyu sezon içerisinde A takım içerisinde kullanıp beraberinde Takım seviyesine getirdikten sonra ’nın önemli kulüplerine göndermek’ dedi.

’un yardımcı antrenörlerinden Selçuk Erdoğan, yeşil-beyazlı kulüpten genç oyuncuların gelişimine kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, temel amaçlarını ‘’den aldığımız oyunculara ’ın havasını tattırmak, beraberinde onları A takıma monte etmek. Bursa’da birçok fabrika var ama en büyük bacasız fabrika Orhan Özselek Tesisleri. Bursaspor’a attığımız gün tek amacımız gelecek için gençlik mottosuydu. Bizim amacımız Bursaspor’da futbolun sadece merkezi olmak değil diğer futbol merkezlerine de öncü olmak’ diye konuştu.

3 YILLIK SÜREÇ

Uzun vadede Bursaspor’a ilişkin gerçekleştirmek istediklerini de paylaşan Erdoğan, ‘Öncelikle Vakıfköy’ü tüm dünyaya anlatmaya başlayacağız. Bunun pazarlamasını Bursa adına yapmamız gerekiyor. Temel amacımız şu; altyapıdan çıkardığımız oyuncuyu sezon içerisinde A takım içerisinde kullanıp beraberinde A Milli Takım seviyesine getirdikten sonra Avrupa’nın önemli kulüplerine göndermek. Olmazsa olmazımız oyuncunun gelişimi. 3 yıllık süreç de hocamızın da söylediği gibi tek amacımız bu olacak’ ifadelerini kullandı.

FİTİLİ ATEŞLEYECEĞİZ

Fenerbahçe maçına ilişkin de konuşan Selçuk Erdoğan, ‘Biz her maça kazanmak için hazırlanıyoruz. Özellikle Bursa’daki maçlarda 3 puanın en büyük talibi Bursaspor’dur. Takıma baktığınızda buradaki en önemli faktör lise takımı gibi olduk. Takımımızın temposu çok iyi, özellikle saha içerisindeki birlikteliği, uyumu oynadığımız maçlara da çok iyi bir şekilde yansıdı. Fenerbahçe maçıyla birlikte de ikinci yarının fitilini ateşlemek istiyoruz’ diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün