Amatör Branşlar

Bursaspor kazanamadı..!

esport, 1907 ’ye karşı galip gelemedi.

Daha önce çıktığı iki karşılaşmayı da kazanan 1907 Fenerbahçe ve henüz galibiyetle tanışamamış Bursaspor arasındaki mücadelenin favorisi şüphesiz son TBF şampiyonuydu.

yasaklama ekranından nispeten Fenerbahçe’nin üstün çıktığını söyleyebiliriz. Metanın en güçlü şampiyonlarından Irelia’yı kompozisyonuna katmayı başaran ekip, yaptığı seçimlerle ilk sıralardan Nocturnealan rakibine de iyi bir cevap verdi. Üst koridora Singed, aşağıya da Darius – Alistar alan FB, bu sezon yeniden yuvaya dönen Move’a ise Camille verdi. Bursaspor cephesinde ise nişancı pozisyonunda Lulualındığını gördük. Ortaya Vladimir, yukarıya Gnar alan ekip, Tolerant’ın ellerine Braum teslim etti.

Mücadelenin ilk dakikaları eşit geçti. Minyon kesmeye odaklanan takımlar, erken seviyelerde aksiyon çıkarmaya yanaşmadı. 9. dakikada orta koridorda üç kişi toplanan Fenerbahçe, Milica skorunu Frozen’a bırakarak ilk kanı dökmüş oldu. Karşılık skoru ise yalnızca bir dakika sonra geldi. Proxy yapan Thaldrin’i yakalayan Bursaspor, durumu eşitledi. Bundan birkaç dakika sonra, önce orta koridorda ardından daBaron’da çıkan savaşlarından önde çıkmayı başaran FB, üstünlüğü ele geçirdi. Mücadelenin sonuna kadar bu üstünlüğü koruyan ekip 15 bin altın farkıyla karşılaşmadan galip ayrılmayı bildi.

Kaynak : .com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün