Amatör Branşlar

Bursaspor yine mağlup..!

2018 Yaz Mevsimi’nde lige dahil olan ikinci maçında ikinci yenilgisini aldı.

yasaklama ekranında iki takımın da farklı stratejiler uyguladığını gördük. Bursaspor bugün daha önce Royal Bandits’in uygulamaya çalıştığı Master Yi-Taric kompozisyonu kurarken Dark Passage ise nişancı rolünde Vladimir’i tercih etti.

Karşılaşmanın büyük bir bölümünün minyon kesme festivali şeklinde geçtiğini söylemek gerekiyor. Özellikle Master Yi hem ormanı hem de orta koridordaki kaynakları alırken ne yazık ki bunu herhangi bir skora ya da objektif avantajına çeviremedi. Öte yandan koridor aşamasının uzaması Dark Passage’ın avantajına oldu. Vladimir ve Aatrox istedikleri eşyalara çok daha kolay bir şekilde ulaştı.

Maçın kopma noktası baron önündeki savaş oldu. Görüşü de aldıktan sonra baronu zorlayan Bursaspor Crush’ı düşürmeye çalışsa da Xin Zhao savaş başlatma yeteneklerinin tamamını absorbe etti ve sahne Aatrox’a kaldı. Alt koridordan Işınlan ile gelen Panky, dörtte dört yaparak takımını adeta tek bir savaşıyla galibiyete taşıdı. Baron’u aldıktan sonra alt koridor inhibitöründe çıkan savaşını da kazanan DP, rakibini yenerek ilk galibiyetine ulaşmayı başardı.

Kaynak : .com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün