Amatör Branşlar

Şampiyonluk Ligi’ne kötü başladık..!

2018 Yaz Mevsimi’nde Şampiyonluk Ligi’ne dahil olan 38 dakikanın sonunda HWA’ya kaybederek mevsime mağlubiyetle başladı.

İki da yeni metaya çok kulak vermemişçesine standart kompozisyonlar tercih etti.

Alt koridorda nişancı-destek eşleşmeleri oldukça standartken ormanda ise Taliyah-Xin Zhao eşleşmesi izledik. Erken oyun oldukça sakin ve yavaş geçse de onuncu dakikaların başında HWA’nın alt koridorunu üst koridor kulesini almak için rotasyona göndermesi takım adına kilidi açan hamle oldu.
Karşılaşmaların fazlasıyla kartopuna dönüştüğü bu metada HWA’nın da aynı şekilde maçı rahat bir şekilde kapatması bekleniyordu. Fakat hem Bursaspor iyi defans yapmayı başardı, hem de HWA daha güvenli bir oyun tarzı benimsedi.

Karşılaşmada yaklaşık 15 dakika hiçbir aksiyon yaşanmadı ve altın farkı da sabit kaldı. Baktığımızda Ezreal tercihinden ötürü bu Bursaspor’a yarasa da tek bir hamle maçın kopmasına neden oldu.

HWA’nın aldığı baron güçlendirmesi takıma büyük bir avantaj sağladı ve iki inhibitör olarak geri döndü. Üzerine Kadim Ejder’i de alan ekip, 38 dakikanın sonunda maçı bitirdi.

Bursaspor’un büyük oranda uyumsuz oyunu göze çarparken HWA’da Armut’un yıldız Urgot performansı takıma galibiyeti getirdi.

Kaynak : .com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün