Basketbolculardan Başkan’a Ziyaret…

Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bursaspor Durmazlar, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

  • 08 Şubat 2018
  • 75 kez görüntülendi.
Basketbolculardan Başkan’a Ziyaret…

’nde mücadele eden , Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

Türkiye Basketbol Ligi’nin ikinci yarısına kazanarak başlayan Potanın Timsahları, Özlüce Tesislerimize gelerek başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, teknik heyeti ve oyucuları katıldı.

Ziyarette konuşan Ali Ay şunları aktardı; “Öncelikle mücadelenizden dolayı hepinizi kutluyorum, artık bu mücadeleyi Süper Lig’e çıkarak taçlandırmamız gerekiyor. Geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Bundan sonra maçlarınıza daha çok gelmeye çalışacağım.Sizlere başarılar diliyorum, Allah yardımcımız olsun. İnşallah sezon sonunu güzel bitiririz ve Bursaspor Kulübü’nü layık olduğu yerde mücadeleye devam ettiririz.”

Bursaspor Durmazlar Başantrenörü Şemsettin ise: “Başkanım teşekkür ediyoruz. Biz bu yolda yürürken birlikte hareket etmek istiyoruz. Sizleri aramızda yanımızda gördüğümüzde çocuklar özgüvenli oynuyor. Hem de camiaya da mesaj veriyoruz. Başkanıyla,yönetim kuruluyla,taraftarıyla birlik olduğumuzda biz buradayız diyoruz. Sizleri sık sık aramızda görmek istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Bursaspor Durmazlar kaptanı , Başkanımıza tablo hediye etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ