Basketbol

Bursaspor ile Can Altıntığ işbirliği

Okullarımız ve Can Altıntığ Akademisi arasında imzalanan iş birliği anlaşmasının tanıtım toplantısı Tofaş Fen Lisesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Gerçekleşen basın tanıtım toplantısına kulübümüz adına Şube Sorumlusu Sezer Sezgin katıldı.

Bu anlaşma ile birlikte Can Altıntığ Spor Akademisi 1 salonunda 1 yıllığına Bursaspor ismimi kullanabilecektir.

Sezer Sezgin: “Altyapımız ile büyümek istiyoruz”

“Cumhuriyetimizin geleceği çocuklarımıza spor yaptırmak bizler için gurur kaynağı. Basketbol takımımız bundan dört yıl önce kuruldu. Sırasıyla TBL’e kadar yükseldi, maalesef son iki yıldır tek maçla Süper Ligi’i kaçırıyoruz. Ama buradan şunu söylemek istiyorum Basketbol takımı bu sezon ait olduğu yere, Basketbol Süper Ligi’ne çıkacaktır ve sizlerin çocukları bir Süper Lig takımının alt yapısında oynayacaktır. Ben başta Can Altıntığ olmak üzere bu işte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum”

Can Altıntığ: “Spor Akademisi olarak güçlerimizi birleştirdiğimizi açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz”

’daki basketbol altyapısına yenilikçi bir soluk getirerek geleceğin milli basketbolcularını ülke basketboluna kazandırmak amacıyla; Bursaspor Kulübü ve Can Altıntığ Spor Akademisi olarak güçlerimizi birleştirdiğimizi açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu birliktelikten doğan güçle, kendine güvenen, sosyal, disiplinli sporcular yetiştirmenin yanı sıra Bursaspor forması ile altyapılarda Bursa ve Türkiye çapında başarılar kazanan, gelecekte de Bursaspor A takımı ve milli takımlar forması giyecek sporcular yetiştirmeyi hedefliyoruz.”

Yapılan konuşmaların ardından Can Altıntığ Spor Akademisi kurucusu Can Altıntığ, Basketbol Şube Sorumlumuz Sezer Sezgin’e teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün