Sezer Sezgin’den saldırı açıklaması..!

  • 04 Kasım 2018
  • 19 kez görüntülendi.
Sezer Sezgin’den saldırı açıklaması..!

Takımı Başkanı Sezer Sezgin, Akhisar’da Basketbol Takım otobüsü ve taraftar otobüsüne yapılan taşlı saldırının ardından açıklamada bulundu.

Bursaspor Basketbol Takım otobüsü ve taraftar otobüslerine yapılan saldırı nedeniyle üzgün olduğunu belirten Sezer Sezgin yaşadıkları çirkin saldırının Akhisar Kulübü’ne ve şehrine mal edilmemesi gerektiğini açıkladı.

Sezgin “Bursaspor olarak ligin 4. haftasında Akhisar’a konuk olurken 4. maçımızı da kazanmanın mutluluğunu yaşadık. Ancak kafilemize maç sonunda yapılan saldırı, sporu adına kaygı ve üzüntü vericidir. Olayların Akhisar halkına ve kulübüne mal edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Çok şükür, ne takımımızda ne de taraftarımız arasında yaralımız var. Bu olay, 15-17 yaşlarında çocukların yaptığı münferit bir olaydır. Çocuk denilecek yaştaki kişilerin gündeme gelmek için Bursaspor’u kullandıkları aşikardır. Bu gibi olayların camialara maledilmemesi gerekiyor. Bursaspor olarak sağduyulu davranmaya devam etmeliyiz. Aldığımız bu çok önemli galibiyetin ardından moralimizi bozmayacağız. Takımımıza ve taraftarımıza yaşanan bu olay nedeniyle geçmiş olsun diyorum. ” dedi.

Kaynak : Bursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ