3’ünden 2’si Timsah olacak

Bursaspor transferde üç isme odaklanmış durumda. Yeşil Beyazlı kadrosunu iki santrfor, bir kanat ve bir de stoperle güçlendirmeyi hedefleyen teknik direktör Samet Aybaba’nın isteği üzerine yönetim özellikle üç futbolcuyla temaslarını sıklaştırdı.

  • 12 Temmuz 2018
  • 27 kez görüntülendi.
3’ünden 2’si Timsah olacak

Bursaspor transferde üç isme odaklanmış durumda. Beyazlı kadrosunu iki santrfor, bir ve bir de stoperle güçlendirmeyi hedefleyen teknik direktör Aybaba’nın isteği üzerine yönetim özellikle üç futbolcuyla temaslarını sıklaştırdı.

Santrfor olarak ’yla takası gündeme gelen ancak, aldığı ücret Jires’inkinden 250 bin düşük olduğu için kulübü problem çıkaran Montpellierli Giovanni Sio konusunda dün bir ilerleme kaydedilmedi. Yönetim Aybaba’nın istediği stoperlerden, Olympiakos’ta oynayan Jagos Vukovic ile bonservisi Chelsea’de bulunan Kenneth Omeruo için de çıkacak kararı bekliyor. Yunanistan’dan ayrılmak isteyen ve ’da oynadığı dönemde Türkiye’yi yakından tanıma fırsatı bulan Vukovic’in Omeruo’ya göre daha düşük maliyetli olması bu transferin gerçekleşme ihtimalini güçlendiriyor.

Kasımpaşa ve ’da kiralık forma giyen Kenneth Omeruo’nun durumu İngiliz ekibinin vereceği
karara göre şekillenecek. Omeruo’yu kiralık renklerine katmak isteyen ve bu doğrultuda girişimde bulunan Bursaspor Chelsea’den gelecek haberi dört gözle bekliyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ