Futbol

4 milyon Euro çok iyi para

futbolcunun Arap kulüplerine gitmesi halinde 4 milyon ’ya serbest kalma maddesini hatırlatan , “Badji bizim için vazgeçilmez ama 4 milyon da iyi para” yorumunda bulundu.

AY GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Bursaspor Başkanı Ay, Stephane Badji’ye bir teklif olduğunu ancak rakamı düşük buldukları için kabul etmediklerini açıklamasından sonra Senegalli futbolcunun sözleşmesinde yazan Arap kulüplerine gitmesi halinde 4 milyon Euro’ya serbest kalır maddesini gündeme getirmişti. Takımın değişilmezlerinden biri haline gelen Badji, Antalya kampında da çalışkanlığı ile göz dolduruyor. Arkadaşlarıyla uyumu ile bilinen deneyimli krampon hakkında Aybaba’dan önemli bir açıklama geldi.

VAZGEÇİLMEZ AMA…

Stephane Badji’den vazgeçmeyi kesinlikle düşünmediğini söyleyen Samet Aybaba Ali Ay gibi Senegalli futbolcunun sözleşmesinde yer alan serbest kalma maddesini gündeme taşıdı. Samet Aybaba, “Stephane Badji konusunda olacak şey var olmayacak şey var. Bizim için vazgeçilmez bir oyuncu. Ancak sözleşmesinde Arap takımlarına gitmesi halinde 4 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi var. Onu verirlerse zaten yapacak bir şey yok. Ayrıca 4 milyon Euro da çok iyi bir rakam bizim için.” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün