700 bini beğenmedi 600 bin Euro’ya gitti..!

Yasin Öztekin’in son anda Göztepe’yi tercih etmesinin ardından ilginç detaylar da ortaya çıktı.

  • 25 Temmuz 2018
  • 22 kez görüntülendi.
700 bini beğenmedi 600 bin Euro’ya gitti..!

Yasin Öztekin’in son anda ’yi tercih etmesinin ardından ilginç detaylar da ortaya çıktı.

, oyuncu ve menajeriyle yıllık 700 bin Euro garanti 200 bin Euro da maç başı olmak üzere toplamda 900 bin Euro’ya prensip anlaşmasına vardı.

Ancak, Göztepe de devreye girince tecrübeli futbolcu, Bursaspor’un teklifi daha iyi olmasına rağmen rotasını İzmir’e çevirdi.

Yeşil beyazlı kulübün verdiği 200 bin Euro’luk maç başını beğenmeyen Yasin, Göztepe ile 600 bin Euro garanti 300 bin Euro da maç başı ücrete anlaştı.

Göztepe’yi tercih etti

Ay, Yasin Öztekin’le alakalı olarak, “Biz transferi bitirdik demedik. Demek ki karşı tarafın teklifi daha uygun geldi” dedi…

Yasin Öztekin’i Göztepe’ye kaptıran Bursaspor’da Başkan Ali, “Fiyatlarımız hemen hemen aynıydı, orayı tercih etmiş” dedi. Başkan Ay, “Yasin’in transferini bitirdik diye bir şey demedik. Demek ki, karşı tarafın teklifi daha uygun geldi. Göztepe’ye hayırlı olsun” diye konuştu.

TEKLİF BEKLİYORUZ

Kaleci Tekin’le alakalı da konuşan Ay, “’un menajeri Beşiktaş’la görüşmüş. Teklif bekliyoruz, gelirse değerlendireceğiz. Takas düşünmüyoruz.

Galatasaray’la da sözlü olarak Abdurrahim Albayrak’la görüştük ama kiralamak istediler. Teklifi beğenmedik” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ