Futbol

Afyon’da Sio zirvesi

Forvet arayışındaki Bursaspor’da dün Ay, 2. Başkan Cem Öztürk ve Samet Aybaba Giovanni Sio’nun durumunu ele aldı. Bu transfer için kesenin ağzını açmakta kararlı olan yönetim artı ’yu gözden çıkardı.

AYBABA ÇOK İSTİYOR
Bursaspor Başkanı Ali Ay, ikinci Başkan Cem Öztürk ve Teknik Direktör Samet Aybaba dün kampında transfer zirvesi gerçekleştirdi. Toplantıda birçok isim gündeme gelirken, alınması düşünülen iki santrfor ve bir de forvet oyuncusu için karar verilmeye çalışıldı. Teknik direktör Samet Aybaba’nın ısrarla istediği Fransa’nın Montpellier takımında forma giyen 29 yaşındaki Giovanni Sio’nun son durumunu ele aldı.

KESENİN AĞZI AÇILACAK
Mbokani’nin sürekli fiyat artırması nedeniyle bu oyuncudan vazgeçen Ali Ay yönetimi Sio için kesenin ağzını açmakta kararlı. Jires Kembo ile takası düşünülen oyuncu hakkında bilgi toplayan ve ayrıca menajeriyle sıkı bir görüşme trafiği geçiren Ali Ay yönetimi Jires Kembo’nun dışında yaklaşık 2 milyon Euro’yu da bu transfer için harcayacak. Montpellier Kulübü’nün hafta içinde Giovanni Sio transferine onay vermesi bekleniyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün