Futbol

Ali Ay, gönderdikleri futbolcularla ilgili konuştu

Oyuncu satışından istediğini elde edemediğini ifade eden Başkan Ay “Ekong için 8-9 milyon Euro’lar konuşuluyordu, olmadı. için 4 milyon Euro düşünüyordum. Ancak hiçbiri olmadı. Değerlerinin altında gittiler. “ dedi.

Geride bıraktığımız transfer döneminde oyuncu satışından en çok para kazanan kulüplerin başında Bursaspor geliyor. Tekin’i ’ye 2 milyon Euro, Dzon Delarge’yi Karabag Agdam’a 200 bin Dolar, ’i PSV Eindhoven’a 1 Milyon 750 bin Euro, William Ekong’u Udinese’ye 3 milyon 300 bin Euro, ’yi ’ye 500 bin Euro ve ’u Toulouse’a 800 bin Euro’ya gönderen yeşil beyazlılarda Başkan Ali Ay, bu rakamları yeterli bulmadı.

HİÇBİRİ GERÇEKLEŞMEDİ

Satışlardan daha yüksek gelirler beklediğini ancak gerçekleşmediğini ifade eden Başkan Ali Ay şunları söyledi: “Ekong için 8-9 milyon Euro’lar konuşuluyordu, olmadı. Özellikle İngiltere’den beklediğimiz teklifler vardı. Dünya Kupası’nda forma giymesi ve başarılı olması nedeniyle iyi bir teklif gelir diye bekledik, gerçekleşmedi. Ben Aziz için 4 milyon Euro düşünüyordum. Aynı şekilde Harun Tekin için de öyle. Ancak hiçbiri olmadı. Değerlerinin altında gittiler. Yani beklediğim rakamları elde edemedim” dedi.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün