Ali Ay, gönderdikleri futbolcularla ilgili konuştu

  • 05 Eylül 2018
  • 20 kez görüntülendi.
Ali Ay, gönderdikleri futbolcularla ilgili konuştu

Oyuncu satışından istediğini elde edemediğini eden Başkan Ay “Ekong için 8-9 milyon Euro’lar konuşuluyordu, olmadı. Aziz için 4 milyon Euro düşünüyordum. Ancak hiçbiri olmadı. Değerlerinin altında gittiler. “ dedi.

Geride bıraktığımız transfer döneminde oyuncu satışından en çok para kazanan kulüplerin başında Bursaspor geliyor. Tekin’i Fenerbahçe’ye Euro, Dzon Delarge’yi Karabag Agdam’a 200 bin Dolar, ’i PSV Eindhoven’a 1 750 bin Euro, Ekong’u Udinese’ye 3 milyon 300 bin Euro, Titi’yi ’ye 500 bin Euro ve John Bostock’u Toulouse’a 800 bin Euro’ya gönderen yeşil beyazlılarda Başkan Ali Ay, bu rakamları yeterli bulmadı.

HİÇBİRİ GERÇEKLEŞMEDİ

Satışlardan daha yüksek gelirler beklediğini ancak gerçekleşmediğini ifade eden Başkan Ali Ay şunları söyledi: “Ekong için 8-9 milyon Euro’lar konuşuluyordu, olmadı. Özellikle İngiltere’den beklediğimiz teklifler vardı. Dünya Kupası’nda forma giymesi ve başarılı olması nedeniyle iyi bir teklif gelir diye bekledik, gerçekleşmedi. Ben Aziz için 4 milyon Euro düşünüyordum. Aynı şekilde Harun Tekin için de öyle. Ancak hiçbiri olmadı. Değerlerinin altında gittiler. Yani beklediğim rakamları elde edemedim” dedi.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ