Ali Ay : Kaynak bulmamız lazım..!

Ali Ay “Biran evvel kaynak bulmamız lazım. Federasyondan gelecek para var. 130 milyon ilave kaynak bulmamız lazım ki bu işi rahat rahat götürelim” şeklinde konuştu.

  • 20 Haziran 2018
  • 335 kez görüntülendi.
Ali Ay : Kaynak bulmamız lazım..!

Ay “Biran evvel kaynak bulmamız lazım. Federasyondan gelecek para var. 130 milyon ilave kaynak bulmamız lazım ki bu işi rahat rahat götürelim” şeklinde konuştu.

Mali tabloyu herkesin bildiğini dile getiren Ali Ay, “Stadyumun isim hakkı için ’da bir avukat arkadaşımız bununla ilgili çalışmalar yapıyor. Olacak diye bekliyoruz. seçime giriyor biliyorsunuz. Dün başbakan yardımcımız ile de görüştük. Telefon görüşmeleri de yaptı eksik olmasın. O iş olduğu takdirde ’un hiçbir problemi kalmayacak. Gelecek para 30 milyon euronun üzerinde. Seçimden sonra elimizdeki projelerle ilgili de konuşacağız. Kombineler satışa çıkacak ama çok fazla beklenti içinde değiliz. reklam sponsorluğu ile ilgili de çalışmalar yapılıyor. ’a nasıl daha fazla gelir elde ederiz onun çalışması içindeyiz. Gelecek sene ödeyeceğimiz rakam 270 milyon. Sadece 110 milyon gibi futbola ayrılan bütçe. Bunun içerisinde primler, menajerlikler, futbolla ilgili ne varsa hepsi var. Geri kalan 160 milyonun 35 milyonu faiz artı ana para geri ödemesi. 8 milyon gibi daha önce yapmış olduğumuz vergi yapılandırması var. Bunun için kaynak bulmamız lazım” dedi.

Bir mensubunun, “ başkanına yaptığınız ziyarette ‘Bayram sonrası müjde var’ demiştiniz? Bu müjde nedir?’ sorusu üzerine, “Ben bunu hatırlamıyorum. O kadar çok yoğunduk ki. Öyle bir şey söyledik mi söylemedik mi bilmiyorum” dedi.

Kaynak : Bursa.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ