Futbol

Ali Ay: ‘Konuşma sırası futbolcularda’

Ali Ay, “Düğümü sahada oyuncular çözecek. Taraftarımız sağ olsun ’a doğru akın ediyor. Bu desteğin karşılığı mutlaka olmalı” diye konuştu.

Tüm nefesini tuttu bugün Karadeniz’den çıkacak sonucu bekliyor. Başkanı Ali Ay, Ordu’daki sezonun son idmanı sonrası basın mensuplarıyla ayak üstü yaptığı sohbette, “Konuşma sırası artık futbolcularda. Biz elimizden geleni yaptık düğümü onlar çözecek” dedi. Futbolcuların her gün kendi aralarında toplantı yaptığını zaman zaman kendisinin de görüştüğünü anlatan Ay, “Şu an olumsuz bir hava görmüyorum. Kaç gündür uyumuyoruz. Maçı kazanıp artık tüm yorgunluğu atmak istiyoruz” diye konuştu.

HERKES GELİYOR

Taraftarların yanı sıra iş adamları ve siyasilerin de maça geleceğini vurgulayan Başkan Ali Ay, “Taraftarımız sağ olsun Trabzon’a doğru akın ediyor. BTSO üyeleri ayrı bir uçakla gelecek. Eski İçişleri Bakanımız Efkan Ala aradı, o da geliyor. Valimiz İzzettin Küçük de aradı sağolsun Trabzon’da bizi yalnız bırakmayacağını söyledi. Bu desteğin karşılığı mutlaka olmalı” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün