Futbol

Ali Ay: Sokağa atacak paramız yok

Başkan Ali Ay, ‘Transferde aceleci davranmıyoruz’ dedi ve ekledi; Sokağa atacak paramız yok.

Başkanı Ali Ay, takımdaki oyuncuların hiçbirine resmi teklif gelmediğini açıkladı. Ay, ‘ da bunlardan bir tanesi. Sözlü olarak menajerler aracılığıyla sorguluyorlar. Yarın (bugün) kulüpler birliği var.

Göksel başkan ile de Mossoro için görüştüm. Henüz karar vermediklerini, hocalarıyla toplantı yapacaklarını ve öncelik hakkının bizde olduğunu söyledi. Elimizde hocamızın ve scout ekibinin bize yönelttiği 6-7 oyuncumuz var. Onunla ilgili çalışmalar yapılıyor’ dedi.

ALTERNATİFLERİMİZ VAR

Papiss Cisse ve Seydou Doumbia için de tekliflerini sunduklarını eden Ali Ay, “Bizim teklifler onlara göre düşük ama bunları verebileceğimizi söyledik. Başka alternatifler de var. Hocamızın düşündüğü öncelikle iyi bir forvet ve bir kanat oyuncusu.

Belki gidecek oyuncular var. Onların yerine transfer yapabiliriz. Aceleci davranmıyoruz. Ligler başlıyor ama bizimda sokağa atacak paramız yok’ diye konuştu. Başkan Ay, transferde adı geçen Vagner Love’un ise gündemlerinde olmadığını ekledi.

İyi günler yakında

Forma sponsorluğu konusunda birkaç firmayla görüştüklerini dile getiren Başkan Ay, ‘İnşallah yetiştiririz. Marmarabirlik ile görüştük. Valimiz İzzetin Küçük ile birlikte gittik.

Onlardan cevap bekliyoruz. Stat isim hakkıyla ilgili de olumlu görüşmelerimiz var. Biran önce bitsin istiyoruz. İyi günler yakında’ dedi.

Kembo gitti gider

Takımdan gidecek oyuncular ile ilgili de bilgi veren Ay, ‘ ile imzaladık. Serdar Kurtuluş ile de imzalayacağız. Geriye Necid, Kembo, John ve kalıyor. Kembo da bitecek gibi. Bunlar gidince bütçe de düşecek” diye konuştu.

Kaynak :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün