Futbol

Ali Ay son noktayı koydu! ‘Bırakmayı düşünmüyorum’

Başkanı Ali Ay, Hakimiyet’e Gençlerbirliği maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Çok kritik bir maça çıkacaklarını hatırlatan Ali Ay, “Bu maçın önemi çok büyük. Hepimiz kenetlenmeliyiz. Kongre beklentileri var. Ama ben görevi bırakmayı düşünmüyorum” dedi.

Bursa Hakimiyet
Bursa
23°
Bursa Hakimiyet
ANASAYFA
GALERİ
YAZARLAR
BURSA
GÜNDEM
MAGAZİN
DÜNYA
EKONOMİ
TEKNOLOJİ
SPOR
BURSASPOR
BURSA’DA SPOR
SAĞLIK
YAŞAM
KÜNYE
İLETİŞİM
Bursaspor Başkanı Ay son noktayı koydu! ‘Bırakmayı düşünmüyorum’
24 Mayıs 2017 Çarşamba, 07:07 BURSASPOR
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursa Hakimiyet’e Gençlerbirliği maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Çok kritik bir maça çıkacaklarını hatırlatan Ali Ay, “Bu maçın önemi çok büyük. Hepimiz kenetlenmeliyiz. Kongre beklentileri var. Ama ben görevi bırakmayı düşünmüyorum” dedi.
Bursaspor Başkanı Ay son noktayı koydu! ‘Bırakmayı düşünmüyorum’
Bursaspor Başkanı Ali Ay, gündemdeki konularla ilgili Bursa Hakimiyet’e konuştu. Kulüp olarak tam anlamıyla Gençlerbirliği maçına odaklandıklarını söyleyen Ali Ay, “Bu maçın önemini herkes biliyor. Bu saatten sonra ne teknik direktör ne kongre ne de başka bir şey üzerinde duruyoruz. Özlüce’de tek odaklandığımız konu Gençlerbirliği maçı. O nedenle bu maça taraftarlarımızı bekliyorum. Takımımızı yürekten desteklemelerini istiyorum” diye konuştu.
BU KONUNUN UCU AÇIK

Camiada son dönemde artan ve sezon sonunda yapılması istenen kongre söylemleriyle ilgili de görüşlerini aktaran Ali Ay, “Dediğim gibi, şu anda Gençlerbirliği maçına odaklandık. Bu konunun ucu açık. Elbette biz de arkadaşlarla değerlendirme yapıyoruz. Ama ben Bursaspor’un menfaati adına görevi bırakmayı düşünmüyorum. Sezon sonunda bu konu tekrar gündeme gelecek ama benim şu an için kongreye gitmek gibi bir düşüncem yok” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün