Futbol

Ali Koç’tan Bursaspor açıklaması

Başkanı Ali Koç, Kulübü resmi sitesinden Kadıköy’de oynanan maç sonrası kendisini hedef alan açıklamayla ilgili ilk kez konuştu

televizyonunda açıklamada bulunan Ali Koç, “Bursaspor Başkanı Ali Ay ile birlikte maçta tribünde oturamamıştık. Lefter Küçükandonyadis’in ailesi bizimleydi. Devre arasında gittim morali çok bozuktu. Bir video gösterdi. Orada bizimle alakası olmadığını söyledim. Devletin polisi, milletvekili, kaymakamı vardı. ‘Devlet burada. Onlar bir şey yapamıyorsa biz nasıl yapalım’ dedim. Sonra döndü dolaştı maçtan sonra kendisini geçirdim. O da yanılmıyorsam bize teşekkür etmiş.

Sonra ne olduysa internet sitesinden direkt ben hedef alındım. Sonra link konuldu, linkte de koçun kafası kesilirken bir fotoğraf vardı. Bunun Ali Ay ile ilgisi olduğunu zannetmiyorum. ‘Kraldan kralcı biri yapmıştır’ diye düşünüyorum en azından ümit ediyorum.” şeklinde düşüncelerini paylaştı. Ali Koç ayrıca transfer döneminde ’i istediklerini belirterek, “’le görüştük. Kendisi istediğimiz bir oyuncuydu. İhtiyacımız olan bir mevkiydi. Ama transferi gerçekleştiremedik” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün