Futbol

“Allah razı gelmedi”

Mecnun Otyakmaz, “Taraftarın yönetimine yaptığı haksızlığa Allah razı gelmedi. Bir iki maçın skoruna bakıp yönetimleri istifaya davet etmek doğru değil” dedi.

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Bursaspor’la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Yeşil beyazlı taraftaların yönetime yapmış olduğu tepkiye anlam veremediğini ifade eden Mecnun Başkan, “Bursaspor’un 3 puana çok ihtiyacı vardı. Son yıllarda yenebileceğimiz bir Bursaspor’u yakaladık.

Oyunda dengeli geçti. Çok da gol pozisyonları bulduk. Ancak son tercihleri doğru yapamadık. Taraftarın yönetimine yaptığı haksızlığa Allah razı gelmedi ve Bursaspor’un golü geldi” diye konuştu.

RİSKLERE İMZA ATMIŞLAR

Ali Ay’ı iyi tanıdığını ve Bursaspor’a hizmet etmeye çalıştığını belirten Otyakmaz, “Futbolda bu tür şeyler var. İnsanlar takımlarına hizmet etmeye çalışıyor. Onların şevkini kırmamak lazım. Bir sürü riske imza atmışlar. İlk yarı Bursaspor kemik gibiydi. Dış etkenler anladığım kadarıyla takımı zayıf duruma düşürmüş.

Bu oyun Bursaspor’un arzu ettiği oyun değildir bence. Çünkü şampiyonluk görmüş camia. Bir iki maçın skorunu bakıp yönetimleri istifaya davet etmek doğru değil” dedi.

Kaynak : OLAY

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün