Futbol

Allano Lima Bursaspor’da kalacak mı?

Bursaspor’un kiralık oyuncusu Allano , özel açıklamalar yaptı. Beyazlı kulüpte uzun yıllar forma giymek istediğini belirten Lima, kendisine ne Bursaspor’dan ne de başka bir kulüpten bir teklif gelmediğini dile getirdi.

Bursaspor’un sezon başında ’in Estoril takımından 1 yıllığına kiraladığı Allano Lima, Barış Yalım’ın sorularını yanıtladı.

Bursaspor’a gelmeden önce endişelerinin olduğunu belirten Lima, şunları söyledi: “Buraya biraz korkarak geldim. Dil farkı ve geldiğim yerdeki tavır ve kültür arasındaki farktan dolayı korktum. Daha sonra sahada da biraz çekingendim. Ama arkadaşlarımı tanıdıkça sahada neler yapabileceğimi daha rahat göstermeye başladım.”

“BURSASPOR’UN OYUNCUSU OLMAK…”

Genç futbolcu, “Bonservisinin Bursaspor’da olmasını ister misin?” sorusuna şu cevabı verdi: “Burada 1 senelik kiralık olarak bulunuyorum. Ama Bursaspor’u oldukça beğendim. Arkadaşlarım da beni iyi karşıladı. Burada kalmak oldukça hoşuma gider. Taraftarımıza da teşekkür ederim. Bana gösterdikleri karşılamadan dolayı… Burada kalmak, Bursaspor’un oyuncusu olmak hoşuma gider elbette.

ALLANO LİMA’YA TEKLİF VAR MI?

“Bursaspor’dan veya başka bir kulüpten transfer teklifi aldın mı?” sorusuna ise Allano Lima şu yanıtı verdi: “Bana gelen hiçbir teklif yok. Ne Bursaspor’dan ne de başka bir kulüpten. Ama benim kafam burada. Önümüzde çok önemli bir ikinci yarı var. Ona odaklanmış durumdayım.”

BURSASPOR TARAFTARI VE SAMET AYBABA…

Bursaspor taraftarı ve Aybaba ile ilgili düşüncelerini de aktaran Lima, “Bursaspor taraftarı önünde oynamayı seviyorum. Onlardan tezahürat öğrendim, galiba yanlış da söyledim. Ama oldukça iyi bir tezahürattı.

Samet Hoca tecrübeli bir teknik adam. En iyi olduğunu düşündüğü isimleri 11’e koyuyor. Buna da saygı duyuyorum. Bazen 11’de başlamadığım için üzülüyorum ama sahaya çıkanlar da benim arkadaşım. Onların da iyi çalıştıklarını biliyorum” ifadelerini kullandı.

“DAHA FAZLA GOL ATMAYI DÜŞÜNÜYORUM”

“İkinci yarıda çok daha fazla gol atmayı düşünüyorum” diyen Lima, “Gösterebileceğimin çok altında kaldım ilk yarıda. Beni tanıyanlar da öyle düşünecektir. İkinci devrede bunun çok üstüne çıkacağım” dedi.

Allano Lima, röportajın sonunda Türkçe olarak ’a teşekkür etti.

Kaynak : enBursa

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün