Alman ekip, Aziz Behich’in peşinde

Menajerler Eintracht Frankfurt adına Bursaspor’a teklifi getirdi. Başkan Ali Ay’ın Aziz Behich için belirlediği bonservis rakamını yüksek bulan menajerler rakamı aşağı çekerek transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

  • 27 Haziran 2018
  • 95 kez görüntülendi.
Alman ekip, Aziz Behich’in peşinde

Menajerler Eintracht Frankfurt adına Bursaspor’a teklifi getirdi. Ali Ay’ın için belirlediği rakamını yüksek bulan menajerler rakamı aşağı çekerek transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

BONSERVİS YÜKSEK GELDİ

Dünya Kupası’nda geride kalan maçlarda sergilediği performansla göz dolduran ve Bursaspor’un transferi halinde büyük gelir beklediği futbolcuların başında gelen Aziz Behich’le ilgili gelişmeler şekillenmeye başladı. Tecrübeli futbolcu için menajerler Ali Ay yönetimine teklifleri getirirken, özellikle Almanya’dan Bundesliga ekibi Eintracht Frankfurt’un Aziz Behich üzerinde durduğu öğrenildi. Başkan Ali Ay’ın bonservisini 5 milyon pound olarak belirlediği tecrübeli futbolcu için Alman kulübünün bu rakamı yüksek bulduğu kaydedildi.

RAKAMI AŞAĞI ÇEKİN

Eintracht Frankfurt adına görüşmeyi yürüten menajerlerin bu şartlar altında transferin mümkün olmadığını yönetime ilettiği öğrenildi. Aziz Behich’e Avrupa piyasasında 2,5-3 milyon ’dan daha fazla bir teklif getiremeyeceklerinin altını çizen menajerlerin çalışmalarını da bu doğrultuda yaptıkları ifade edildi. Dünya Kupası’nda Avustralya Takımı ile Peru karşısına çıkacak Aziz Behich, Fransa ve Danimarka maçlarında 90’ar dakika sahada kalmıştı. Bursaspor’daki 5’inci sezonunu geride bırakan Aziz Behich toplam 140 maça çıktı.

Teklif kafamızı karıştırmalı

Aybaba, Aziz Behich’e gelen transfer teklifi hakkında, “Aziz bizim için değerli bir oyuncu. Bu tip durumları kulüpler iyi değerlendirmeli. Teklif bizim kafamızı karıştıracak gibi bir rakamla gelirse o zaman yönetimle birlikte oturur konuşuruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : ursahakmiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ