Futbol

Alman ekip, Aziz Behich’in peşinde

Menajerler Eintracht Frankfurt adına Bursaspor’a teklifi getirdi. Ali Ay’ın için belirlediği bonservis rakamını yüksek bulan menajerler rakamı aşağı çekerek transferi gerçekleştirmeyi hedefliyor.

BONSERVİS YÜKSEK GELDİ

Dünya Kupası’nda geride kalan maçlarda sergilediği performansla göz dolduran ve Bursaspor’un transferi halinde büyük gelir beklediği futbolcuların başında gelen Aziz Behich’le ilgili gelişmeler şekillenmeye başladı. Tecrübeli için menajerler Ali Ay yönetimine teklifleri getirirken, özellikle Almanya’dan Bundesliga ekibi Eintracht Frankfurt’un Aziz Behich üzerinde durduğu öğrenildi. Başkan Ali Ay’ın bonservisini 5 milyon pound olarak belirlediği tecrübeli için Alman kulübünün bu rakamı yüksek bulduğu kaydedildi.

RAKAMI AŞAĞI ÇEKİN

Eintracht Frankfurt adına görüşmeyi yürüten menajerlerin bu şartlar altında transferin mümkün olmadığını yönetime ilettiği öğrenildi. Aziz Behich’e piyasasında 2,5-3 milyon Euro’dan daha fazla bir teklif getiremeyeceklerinin altını çizen menajerlerin çalışmalarını da bu doğrultuda yaptıkları ifade edildi. Bugün Dünya Kupası’nda Avustralya Milli Takımı ile Peru karşısına çıkacak Aziz Behich, ve Danimarka maçlarında 90’ar dakika sahada kalmıştı. Bursaspor’daki 5’inci sezonunu geride bırakan Aziz Behich toplam 140 maça çıktı.

Teklif kafamızı karıştırmalı

Aybaba, Aziz Behich’e gelen transfer teklifi hakkında, “Aziz bizim için değerli bir oyuncu. Bu tip durumları kulüpler iyi değerlendirmeli. Teklif bizim kafamızı karıştıracak gibi bir rakamla gelirse o zaman yönetimle birlikte oturur konuşuruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak : ursahakmiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün