Anadolu’nun en büyüğü Bursaspor..!

Umut Meraş, ‘Galatasaray, Fenerbahçe ne ise, benim için de burası öyle’ diye konuştu. 

  • 29 Aralık 2018
  • 20 kez görüntülendi.
Anadolu’nun en büyüğü Bursaspor..!

Umut Meraş, ‘Galatasaray, Fenerbahçe ne ise, benim için de burası öyle’ diye konuştu.

Bursaspor’un genç yıldızı Umut Meraş, şu andaki en büyük hedefinin A takımda oynamak olduğunu söylerken, yeşil beyazlı formayı giymesinde Samet Aybaba’nın büyük payı olduğunu vurguladı. Umut, ‘Galatasaray’dan menajerler aracılığıyla teklif gelmişti. Kendi menajerim Bursaspor’dan teklif geldiğini söyledi. Bursaspor’u tercih etmemin daha doğru olacağına karar verdim. Burada Samet hoca gençlere çok önem veriyor. Buraya gelmemde onun da çok büyük payı var’ diye konuştu.

İleri çıkmayı seviyorum

Bursaspor’un Anadolu’nun en büyük kulübü olduğunu öne süren genç futbolcu, ‘Galatasaray, Fenerbahçe ne ise, benim için burası da öyle. Yolda çok heyecanlıydım. Geldikten sonra her şey güzel gelişti. En büyük hedefim heyecanımı en kısa sürede atabilmekti. Onu da attım. Takımdaşlığımız çok iyi. Yaş ortalaması da aynı seviyede olduğu için yabancılık çekmedim. Ben elimden geldiği kadar ileriye destek olmaya çalışıyorum. Hücum beki olarak, risk alarak bir yerlere gelirsin. O yüzden ileriye çıkmayı seviyorum’ dedi.

Hedefim A

Takım formasının hayallerini süslediğini eden Umut Meraş, ‘Ay yıldızlı formanın altında oynamak, ülkemi temsil etmek benim için çok güzel olacak. Türkiye’de sol bek sıkıntısı var. Ben de kendime güveniyorum. Önceliğim Bursaspor’da kalıcı olmak ama sonrasında ’ya açılmak. Bu , Hollanda, Almanya olur fark etmez’ şeklinde konuştu.

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ