Avusturya’da kamp yeri değişti..!

Bursaspor’un 16-28 Temmuz tarihleri arasında Avusturya’da yapacağı kamp programında değişiklik oldu. Daha önce Avusturya’nın Bad Tatzmannsdorf kasabasında yapılacağı açıklanan kampın yeri değişti.

  • 13 Haziran 2018
  • 58 kez görüntülendi.
Avusturya’da kamp yeri değişti..!

’un 16-28 Temmuz tarihleri arasında Avusturya’da yapacağı kamp programında değişiklik oldu. Daha önce Avusturya’nın Bad Tatzmannsdorf kasabasında yapılacağı açıklanan kampın yeri değişti.

Teknİk direktör ’nın antrenman sahasını beğenmediği için Avusturya Kampı’nın yeri ile ilgili değişikliğe gidildiği açıklandı. Bu sürpriz gelişme üzerine Yeşil -lılar’da yeni kamp yeri arayışları başladı. Bursaspor’un kamp yeri alternatifleri içinde iki bölge ön plana çıkıyor. İlki teknik direktör Hamzaoğlu döneminde gidilen Windischgarsten ikincisi ise Sağlam döneminde 2011’de kamp yapılan Bad Bleiberg bölgesi. Samet Aybaba gelecek bilgilere göre kamp yeriyle ilgili son kararını verecek. Hatırlanacağı gibi Bursaspor’un 1-13 Temmuz tarihleri arasında ’da kamp yapacağı açıklanmış, yurtdışı kamp tarihi olarak da 16-28 Temmuz tarihleri belirlenmişti.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ