Futbol

Aybaba’dan Furkan ve Yusuf’a ikinci ultimatom..!

Kendilerine verilen son şansı da değerlendiremeyen Soyalp ve Erdoğan’ı teknik direktör Aybaba da isim vermeden eleştirdi. Aybaba “Bazı arkadaşlarımız bizim verdiğimiz mesajları alamıyor. Alamayınca da takımdan biraz daha dışarıda kalacaklar” dedi.

ARKADAŞLARI ARAYA GİRMİŞTİ

’da Yusuf Erdoğan ve Furkan Soyalp kendilerine verilen son şansı da kullanamadı. Sivasspor yenilgisi sonrası kadro dışı bırakılan her iki oyuncu da arkadaşlarının araya girmesi, teknik direktör Samet Aybaba’ya ‘daha iyi olacaklarına’ dair verdikleri söz üzerine affedilmişti. Af kararının hemen ardından oynanan Galatasaray maçında sahaya ilk ’de çıkan Yusuf Erdoğan bu karşılaşmada da hayal kırıklığı yaratmıştı. Furkan Soyalp de form grafiğini yukarı taşıyacağı beklenildiği bu dönemde sürekli geriye gidişini önleyemedi. Furkan Soyalp’i motive etme amacıyla 1461 Trabzon karşısında sahaya kaptan olarak çıkaran Samet Aybaba da büyük hayal kırıklığı yaşadı.

KADRODA ZOR YER BULURLAR

Samet Aybaba karşılaşmaya ilk 11’de başlayan Yusuf Erdoğan’ı kötü futbolu üzerine sadece 45 dakika sahada tut-tu. 120 dakika oyunda kalan Furkan Soyalp ise maçı protestolar eşliğinde tamamladı. Furkan için taraftarlarla tartışan deneyimli teknik adam, maç sonunda ise isim vermeden her iki oyuncusunu hedef alan açıklamasını yaptı. Aybaba kendisini bir kez daha hayal kırıklığına uğratan Furkan ve Yusuf’a yönelik, “Bazı arkadaşlarımız bizim verdiğimiz mesajları alamıyor. Alamayınca da takımdan biraz daha dışarıda kalacaklar. Bu arkadaşlar gösterdikleri kötü futbol nedeniyle sorun yaşayacaklardır. Antrenmanda olurlar ancak kadronun içinde daha zor yer bulurlar” dedi.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün