Futbol

Ayoub’dan mesaj var..!

Geçtiğimiz günlerde Hollanda ve Bursa medyasında Bursasporla anlaştığı şeklinde gündeme gelen; ancak Bursasporlu yetkililerce “İlgilenmiyoruz” denilen Yassin Ayoub’tan mesaj var.

Kendisine ulaştığımız Faslı oyuncu transferi ile ilgili gelişmeleri hem Türkiye’deki dostları hem de sosyal medya aracılığı ile takip ettiğini belirtti.

Bursaspor kulübünün kendisi ile ilgilenmedikleri yönünde çıkan haberlere şaşırdığını ifade eden Ayoub “Peki benimle görüşen yöneticiler yetkili değil miydi? Anlaşmak üzere yol da kat etmiştik oysa” şeklinde konuşurken, Ocak ayında kulübü FC Utrecht ile olan sözleşmesinin sona ereceğini bu yüzden maliyetinin de uygun olduğunu ifade ederken ben de çok yüksek miktarlar talep etmedim; ancak neden görüşmeler kesildi anlayamadım ifadelerini kullandı.

Yeteneğine güvendiğini belirten Ayoub Bursaspor’la anlaştığım takdirde forma giydiğim sürece kendimi göstereceğimi biliyorum. Sonrasında da Bakambu örneğinde olduğu gibi hatta çok daha yüksek bir bedelle satışım gerçekleşip Bursaspor büyük para kazandırabilirim.

Şuan La Liga ekiplerinden Las Palmas benimle temasa geçti. Ama ben kendimi daha da geliştirdikten sonra La Liga’ya geçmek istiyorum bunun için de Bursaspor doğru bir adres şeklinde konuştu.

Kaynak : Bursa.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün