Futbol

Aytaç Kara: Hep beraber ayağa kalkacağız

Yeşil Beyazlıların tecrübeli orta saha oyuncusu, Aytaç Kara " Herkesi üzdüğümüzün farkındayız. Bursaspor'a hiçbir zaman küsülmez. Bu süreci hep beraber atlatıp ayağa kalkacağız" dedi.

Yeşil Beyazlıların tecrübeli orta saha oyuncusu, Aytaç Kara ” Herkesi üzdüğümüzün farkındayız. ’a hiçbir zaman küsülmez. Bu süreci hep beraber atlatıp ayağa kalkacağız” dedi.

Süper ’in 23. haftasında deplasmanda lider ’e 3-0 yenilen Bursaspor’da hedef yeniden ayağa kalkmak. Zorlu mücadele sonrası konuşan takımın deneyimli isimlerinden Aytaç Kara, “Bizim tek sıkıntımız var. Çok pozisyona giriyoruz ama değerlendiremiyoruz. karşısında da bunu yaşadık. Gerçekten girdiğimiz pozisyonlara bakarsanız bizim daha çok tehlikemiz var. Onların gol dışında pozisyonu yok. 7-8 pozisyonu harcadık maalesef. Zor durumdayız evet. Herkes bunun bilincinde ve üzüntüsünde. Bu durumdan çıkacak olan oyuncular yani bizleriz. Hiçbir zaman pes etmeyeceğiz. Herkesi üzdüğümüzü de biliyoruz. Her şeyin farkındayız” şeklinde konuştu.

Taraftarlara ayrı bir parantez açan Aytaç, “Taraftarlarımız 2 gün de buraya geldi. Önceki gün geldiler 5 dakika durdular iptal oldu. ’ya döndüler sonra tekrar geldiler. Onların sevgisinin ve bize olan inançlarının farkındayız. Onları ne kadar üzdüğümüzün farkındayız. Bize inanan insanları ne kadar üzdüğümüzün farkındayız. Herkes inansın. Biz de çok üzülüyoruz. Hep birlikte el ele ayağa kalkıp bu süreçten çıkacağız. Taraftarımızın yüzünü güldürmemizin zamanının geldiğini hatta geçtiğini bile düşünüyoruz. Bu şans bize dönecek. Bursaspor’a hiçbir zaman küsülmez. Hep beraber ayağa kalkacağız” dedi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün