Bana ‘git’ deseler 1 dakika durmam..!

Samet Aybaba, kadroya almadığı oyuncuların kendilerine kulüp bulmamalarından şikayetçi.

  • 18 Temmuz 2018
  • 18 kez görüntülendi.
Bana ‘git’ deseler 1 dakika durmam..!

, kadroya almadığı oyuncuların kendilerine kulüp bulmamalarından şikayetçi.

Özlüce’de çalışan futbolcuların istenmedikleri halde ısrarla kaldıklarını söyleyen Samet , “Gitmelerini istiyoruz ama hiçbirinden ses çıkmıyor. Herhalde, -gerekirse oynamam 3 yılda kazanacağımı 1 senede alırım- diyor” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Afyonkarahisar kampından, kadroya almadığı oyunculara sert mesaj gönderdi…

“Ben istenmediğim yerde bir dakika durmam ama bu arkadaşlara -gidin- dememize rağmen hiçbirinden ses çıkmıyor” diyen tecrübeli teknik adam, kulüplerin, oyunculara fazla para vermelerinin cezasını çektiğini söyledi. Futbolcuların büyük paralar kazandığına dikkat çeken Aybaba, sözlerini şöyle sürdürdü:

3’TE 1’İNİ ALAMAZ

“Kadroya almadığımız oyuncular Özlüce’de çalışıyor. Özlüce’de 6 milyon Euro yatıyor anlayacağınız. Kembo 1 milyon Euro’nun üstünde, Necid 900 bin Euro… Gitmelerini istiyoruz ama kimsenin niyeti yok gibi.

takıma gitseler şu an kazandıkları paraların üçte birini alamayacaklarını düşünüyorlar herhalde. maalesef böyle bir düzen var ’de. Futbolcu, -gerekirse oynamam 3 yılda kazanacağımı 1 senede alırım- diyor.”

NİYE DURAYIM Kİ?

“Oynayarak değer kazanacağını düşünmüyor. Bakın bizim şuan mevcut kadromuza büyük para alan futbolcu sayısını düşürdük. 6’dan fazla yoktur.

Eğer bir oyuncu istenmiyorsa veya gitmek istiyorsa bunun şartlarını yerine getirmeli. Bana biri -seni istemiyoruz- dese niye durayım ki? Kimsenin kimseyi huzursuz etmeye hakkı yok. Kendine kulüp bulacak ve gidecek.”

Kaynak : Olay

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ