Futbol

Barış Yardımcı: “Bursaspor için çember daralıyor!”

Bursasporlu Barış Yardımcı ligin sonuna yaklaştıklarını söyledi. Barış, “Artık çember daralıyor. Çünkü lig bitmek üzere. Yedi haftadır galip gelemiyoruz ve ligin artık boyu kısalıyor” dedi.

Beşiktaşlı Burak Yılmaz’ın attığı ilk golde pozisyon hatası yapan ve rakibini boş bırakan Barış Yardımcı, olarak iyi oynayamamaktan yakındı. Tecrübeli , “Son haftalarda içeride maç kazanamıyorduk. Deplasmana da puan için gelmiştik. Beşiktaş karşısında iyi mücadele etmezsek puan alamayacağımızı da biliyorduk. Bence bugün takım olarak iyi mücadele edemedik. Topun arkasında iyi duramadık. futbolcular defansın arkasına çok iyi kaçtı.” diye konuştu.

Ligde artık telafisi olmayacak maçlara çıkacaklarının altını çizen Barış Yardımcı, “Biraz daha dikkatli olsaydık belki Beşiktaş karşısından beraberlikle dönerdik ama bugün vasat bir oyun oynadık. Artık çember daralıyor. Çünkü lig bitmek üzere. Yedi haftadır galip gelemiyoruz ve ligin artık boyu kısalıyor. 12-13 maçımız kaldı. İnşallah bu hafta rakibimiz karşısında 3 puan alırsak bizim için çok iyi olur. Bu hafta maçında galip gelmek zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu