Futbol

Başkan Ali Ay’dan gündeme dair önemli açıklamalar

Yeşil Beyazlıların patronu Ay, “Transfer çalışmalarımız Samet Aybaba ve ’in raporuna göre tüm hızıyla devam ediyor. Hata yapma şansımız yok. Taraftalarımızdan sabır istiyorum. İnşallah sabrın sonunda selamet olacak” dedi.

HATA LÜKSÜ KALMADI
Bursaspor Başkanı Ay önceki gün düzenlenen Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun iftarına katıldı. Gecede basın mensuplarına gündemi değerlendiren Ay, “Transfer çalışmalarımız tamamen Bursaspor’un menfeatine uygun olacak şekilde devam ediyor. Hocamız Samet Aybaba 1 haftalık bir tatile çıktı. Zaten kendisi de Mustafa Er de takımdan gidecek ve alınacak oyuncular için raporlarını bize iletti. Bizimde çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor. Artık bu konularda hataya düşmemek gerekiyor. Sizler de biliyorsunuz ki hem Bursaspor’un hem biz yönetim kurulunun hata yapma lüksü kalmadı. Onun için ben transfer komitemize başarılar diliyorum. Taraftarlarımızdan, basından ve sosyal medyadan biraz sabır istiyorum. İnşallah sabrın sonunda selamet olacak. Gece gündüz Bursaspor için çalışıyoruz” diye konuştu.

KUCAKLAYICI OLACAK
Bursaspor Başkanı Ali Ay önceki gün düzenlenen Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun iftarına katıldı. Gecede basın mensuplarına gündemi değerlendiren Ay, “Transfer çalışmalarımız tamamen Bursaspor’un menfeatine uygun olacak şekilde devam ediyor. Hocamız Samet Aybaba 1 haftalık bir tatile çıktı. Zaten kendisi de Mustafa Er de takımdan gidecek ve alınacak oyuncular için raporlarını bize iletti. Bizimde çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor. Artık bu konularda hataya düşmemek gerekiyor. Sizler de biliyorsunuz ki hem Bursaspor’un hem biz yönetim kurulunun hata yapma lüksü kalmadı. Onun için ben transfer komitemize başarılar diliyorum. Taraftarlarımızdan, basından ve sosyal medyadan biraz sabır istiyorum. İnşallah sabrın sonunda selamet olacak. Gece gündüz Bursaspor için çalışıyoruz” diye konuştu.

Stat isim hakkı ile ilgili de konuşan Ay, “İsim hakkı ile konuşmak gerekirse bugünden yarına olacak işler değil bunlar. Biz aşağı yukarı yaklaşık 3 seneden beri bu işle uğraşıyoruz. 12’ye yakın firma ile birebir olmak üzere temaslar kurduk. ’da bir arkadaşımız bununla ilgili çalışmalar yapıyor. 3-4 firma kaldı görüşmediğimiz. Onlarla da görüşeceğiz ve tüm firmalara dosyamız ulaşmış olacak. Gelecek tekliflere göre en iyisini seçip karar vereceğiz. İnşallah zaten bu iş olursa Bursapor’un hiçbir problemi kalmaz. Ancak yine de Bursaspor’un kalıcı gelirlere ihtiyacı var. Bu konuda da çalışmalarımız sürüyor. Geçen gün Valimiz ile beraberdik. Hafta başı Belediye Başkanımız ile görüşeceğiz. Bize mümkün olduğunca fazla proje lazım. Bu projelerin de hedefe ulaşmasının ardından hem kalıcı gelirlerimiz olacak hem de Bursaspor düzlüğe çıkacak” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün