Futbol

Başkan iyi biri ama..!

Yılmaz Vural, için çarpıcı tespitlerde bulundu.

beyazlıların durumuna üzüldüğünü eden deneyimli teknik adam ‘Ali Ay çok değerli bir insan ama profesyonel yöneticilik hiç kolay değil. Ben Bursaspor’u böyle görmek istemiyorum. Türkiye’de futbolu, futbolu bilenler yönetmeli’ dedi. 

Türk futbolunun en renkli ve en tecrübeli isimlerinden biri olan Yılmaz Vural, Bursaspor’la ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Vural ‘Bursaspor bu taraftarı ile düşme adayı olamaz. Ali Ay çok değerli bir insan ama profesyonel yöneticilik hiç kolay değil. Takım yönetmek zor. Ben Bursaspor’u böyle görmek istemiyorum. Türkiye’de futbolu, futbolu bilenler yönetmeli’ ifadelerini kullandı. Bursaspor’un son durumunu da değerlendiren tecrübeli teknik adam şunları söyledi: 

SOW ÖNEMLİ TRANSFER

maçı sonrası Paul Le Guen’in demecini izledim ve orada bir şeyler ifade etmeye çalıştı. Oyuncularla ilgili bir serzenişi vardı. Sanki iyi profesyonel olmadıklarını ifade ediyordu. Dolayısıyla bu durumun acil tedbirlerle önlenmeli. Mesela Sow gibi önemli bir oyuncu alındı Bursaspor’a. Bursaspor’a katkıları olacaktır. Grozav, o da önemli oyuncu. ’nın bu sezon 25 puanı var. 25 puana güvenmemek lazım. Geçmişte puanı 27 28 olupta küme düşen bir sürü takım gördük. Yani Bursaspor’da bakıldığında çok müthiş oynayarak sezon geçirmiyor.

‘ŞAPKA ÖNE KOYULMALI’

O 45 bin kişilik stadyum boşuna yapılmadı. Orda öyle bir Bursaspor olmalı ki çıktığı zaman sahaya çatır çatır oynamalı.

Başakşehir tutuyor ’dan bir oyuncu alıyor. Yani neden Bursaspor kaç milyonluk şehri, futbol dolu kenti, bu kadar fanatik taraftarı olan, hakikaten Türkiye’de örnek gösterilecek bir pozisyonu olan takım, bakın ekonomisine çöktü gitti. Nasıl çıkacak? Düşmemeye oyna dur. Yani yakışıyor mu Bursaspor’a. Bursaspor şapkayı önüne koyup yeniden kendini toparlamalı. Ne yapacağını düşünmeli. Bunu yapmazsa her geçen gün onun aleyhine gelişiyor’

Kaynak: Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün