Futbol

Batalla: Onlara hak veriyorum

maçtan sonra hakemleri eleştirdi, taraftarın tepkisine cevap verdi. Hakemleri daha adil olmaya davet eden Tangocu, ‘Durumumuzla ilgili kötü senaryolar düşünmek istemiyorum. Kalan 11 maçta takımı düzlüğe çıkarmalıyız’ dedi.

kaptanı Batalla maç sonrası Özgür Yankaya’ya tepki gösterdi…

Hakemlerin daha adil yönetim göstermesi gerektiğini vurgulayan Tangocu, ‘Hepimiz bir emek veriyoruz. Onların da daha fazla sorumluluk alması gerekiyor… Bize verdiği penaltı kararı ve gösterdiği kırmızı kart yanlıştı. Her maç aynı şeyi yaşıyoruz. Daha dikkatli olmaları gerekiyor. Sahada bir emek veriliyor bu kadar ucuz şekilde bunlar harcanmamalı’ dedi.

KAPASİTEMİZ DÜŞTÜ

Takımdaki sıkıntının farkında olduklarını da ifade eden Batalla, ‘Kendi futbolumuzu ortaya koyamıyoruz. Bireysel olarak kapasitemizin düştüğünü düşünüyorum. Durumumuzla ilgili kötü senaryolar düşünmek yerine kalan maçlara odaklanmalıyız. Sezon sonu gidecekler gider, kalacaklar kalır. Herkes bunun hesabını yapar. Takımı düzlüğe çıkartabiliriz. Taraftarın tepkisi normal. Başarılar yaşamış bir kulübüz. Onlara hak veriyorum’ diye konuştu.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün