Futbol

Batalla’dan mesaj var..!

deplasmanda Antalyaspor’a mağlup olurken Spor Toto ’de kalan son iki haftada gerildi.

Antalyaspor’a karşı ikinci yarıda oynadığı iyi oyunun karşılığını alamayan yeşil-beyazlı futbolcular maç sonu adeta yıkıldı. Takım kaptanı Martin ise önce Bursaspor camiasına söylemek istediğini belirttiği sözleri daha sonra “Bursaspor ailesine bir mesajım var” diye düzelterek bir açıklamada bulundu.

Batalla açıklamasında “Bu sezon yaşadıklarımızın şanssızlık mı olduğunu bilemiyorum. Ancak şu var ki geçen haftalarla bu maçı karşılaştırdığımızda bu hafta aldığımız bu mağlubiyeti hak etmediğimizi düşünüyorum. Ben maç değerlendirmesi yapmaktan çok bu kez Bursaspor camiasına, daha doğrusu Bursaspor AiLESiNE bir mesaj vermek istiyorum. İçinde olduğumuz durum çok zor ve alışık olduğumuz, kendimize yakıştırdığımız bir yerde değiliz. Fakat bir arada kalarak birbirimize destek olarak bugünleri de atlatacağız. Sadece Bursaspor AİLESİNİ, evet aile kısmınız büyük yazmanızı rica ediyorum. Bu takımı kayıtsız şartsız destek vermeye çağırıyorum. Gençlerbirliği maçında ihtiyacımız olan galibiyeti hep birlikte alalım. Sonrasında tabii ki, Bursaspor gibi bir camia böyle geçen bir sezondan sonra radikal kararları mutlaka alacaktır. Bunun tüm takım olarak bende farkındayım. Kim gidecek kim kalacak, kimin akıbeti ne olacak bunlar konuşulacaktır. Ama şu anda önümüzde sezonun maçı var ve Bursaspor Ailesi tüm bileşenleriyle bu maçı kazanmaya odaklanmalı” dedi.

Maç içinde Kanatsızkuş’un kaçırdığı gollerin ardından yapılan tepkilere de değinen Pablo “Herkes istediği gibi eleştirmekte özgür ancak sezon başından beri bu takımın yükünü çekiyor. Takım için koşuyor, savaşıyor ve bu yolda bize attığı gollerle maçlar da kazandırdı. Bu yükü onun omuzlarına yüklemek doğru muydu yanlış mıydı, bunlar tartışmaya açık konular. Ama biraz önce de söylediğim gibi bunlar kendimizi güvenli alana attıktan sonra konuşulacaktır. Şimdi önümüzdeki haftaya odaklanmalıyız. Herkes başta olmak üzere, tüm takıma destek olmalı” ifadelerini kullandı.

Kaynak : .com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün