Futbol

Bayramı sahada yaşatacağız

Bursaspor’un tecrübeli teknik adamı bayram mesajında şu noktaların altını çizdi: “Biz bayramı taraftarımıza sahada yaşatmak istiyoruz. Camiamıza sağlık, mutluluk diliyorum. Bu takım başarılı olacaktır.”

BU TAKIM BAŞARILI OLACAKTIR

Bursaspor Teknik Direktörü Aybaba Hakimiyet’e verdiği bayram mesajında önemli konulara değindi. Futbolcularının ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu belirten ve bayram mesajında bu konunun altını çizen Aybaba, “Biz bayramı taraftarımıza sahada yaşatmak istiyoruz. Herkesin bayramını kutluyorum. Camiamıza sağlık, mutluluk diliyorum. Bu takım başarılı olacaktır. Önemli olan birlik ve beraberliği sağlamak. Taraftarımızın desteğini yanımızda hissettik. Bundan sonra da aynı doğrultuda yürüyeceğiz” dedi.

DOUMBİA’YI BUGÜN BEKLİYORUZ

İlk iki maçta takımın iyi bir oyun anlayışı benimsediğini belirten Aybaba, “Futbolcularımız bireysel olarak bir şeyler yapmak istiyor. Ama bu onları hataya sürüklüyor. Son iki sezonda yaşanan olaylardan sonra takım olgusunu yeniden yaratmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız şunu öğrenecek. bir takım oyunu. Bireysel hamleler bir yere götürmez” ifadelerini kullandı. Seydou Doumbia’yı bugün Bursa’ya beklediklerini ifade eden Samet Aybaba diğer oyuncuların transferi hakkında da çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün