Futbol

Beni bile şaşırtıyorlar

‘Eğer böyle devam edersek yeniden ayağa kalkmaya başlayan Bursaspor izletmeye başlayacağız’ diyen , “2 haftadır iyi şeyler yapıyoruz. Hatta çok daha fazla şeyler yaparak beni ile şaşırtıyorlar” dedi.

İYİ OLMAK İÇİN UĞRAŞIYORUZ

Bursaspor ’in 2. haftasında evinde ile 0-0 berabere kalırken zorlu mücadele sonrası Aybaba önemli açıklamalarda bulundu. Aybaba, “İki haftadır sahadaki oyuncularımızı kutluyorum. Fazla şeyler yapıp beni bile hayretler içinde bırakıyorlar. İyi takım olmak için uğraşıyoruz. Bireysel görüşmeler yapıyoruz. Bir şeyleri başarıyoruz. Hepiniz görüyorsunuz. Bazı eksik mevkilerimiz var ama sahada fazla gibiyiz. Bütün oyuncuları kutluyorum. Taraftarımız da bize destek verdi. Katılacak oyuncular ve taraftarlarımız destek verirse ayağa kalmaya başlayan Bursaspor izletmeye başlayacağız diye düşünüyorum” diye konuştu.

ÖN PLANA ÇIKMAK İSTİYORLAR

ve ’ın kaçırdığı pozisyonları da değerlendiren deneyimli teknik direktör, “Bizim takımı-mızda herkes ön plana çıkmak istiyor. Atayım kurtulayım diyor ama o pozisyonlarda bencil olmamaları lazımdı. Birçok şeyi aştık ama bencilliği aşamadık. Bu eksikleri gidermek zorundayız. Burak gelişen bir oyuncu. Hazırlık kampı geçirmedi. Keşke geçirseydi. Böyle devam ederse hem Bursaspor hem Türkiye iyi bir oyuncu kazanarız. Genç oyuncular çok şey istiyor. O oyunculara da ihtiyacımız var. Saivet son çalışmada düz koşu yaptı fakat lisansı da henüz çıkmadı” dedi.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün