Futbol

Beşiktaş, Bursaspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor

Bursaspor Teknik Direktörü , Tekin için bazı tekliflerin geldiğini açıkladı. Ali Ay yönetimi ise Fabri’nin takımdan ayrılmasının konuşulduğu şu günlerde Beşiktaş’ın kapıyı çalmasını bekliyor.

BAZI TEKLİFLER GELİYOR

Bursaspor’da ’in geleceği tartışılıyor. Teknik direktör Aybaba dün ilk kez Takım patentli kalecinin takımdan ayrılabileceğini dile getirdi. Harun Tekin’le hakkında yöneltilen bir soruya deneyimli teknik adam, “Bazı teklifler var. Ne olur ne biter, bilinmez. Kulübün de ondan beklentileri var, doğal olarak. Eğer onu karşılıyorsa, öbür kalecilerimiz de var. Hem Harun için hem de diğer kalecilerimiz için belki bir değişim olabilir.” sözleriyle yanıt verdi. Yönetim kanadında da Harun Tekin’in takımdan ayrılma olasılığı konuşuluyor. Yönetim, bu konuda Beşiktaş’ın kapıyı çalma ihtimali üzerinde duruyor.

BONSERVİS 3.5 MİLYON EURO

Siyah Beyazlılar’da kaleci Fabri’nin takımdan ayrılmasının dillendirildiği şu günlerde yeni bir kaleci ihtiyacının doğması gündemde. Teknik direktör Şenol Güneş’in Bursasporlu Harun Tekin’e sıcak baktığı belirtiliyor. Şenol Güneş, Bursaspor’da çalıştığı dönemde Sebastien Frey’i yedeğe çekip kaleyi Harun Tekin’e emanet etmişti. Ali Ay yönetiminin Harun’un bonservis bedeli için kapıyı 3,5 milyon Euro’dan açacağı belirtiliyor. Bursaspor’da 7’nci sezonunu geride bırakan Harun Tekin toplam 149 maça çıktı. Takım kaptanları arasında yer alan tecrübeli eldiven Bursaspor’u A Takım’da da temsil ediyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün