Beşiktaş, Bursaspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Harun Tekin için bazı tekliflerin geldiğini açıkladı. Ali Ay yönetimi ise Fabri’nin takımdan ayrılmasının konuşulduğu şu günlerde Beşiktaş’ın kapıyı çalmasını bekliyor.

  • 14 Temmuz 2018
  • 53 kez görüntülendi.
Beşiktaş, Bursaspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor

Bursaspor Teknik Direktörü Aybaba, için bazı tekliflerin geldiğini açıkladı. Ali Ay yönetimi ise Fabri’nin takımdan ayrılmasının konuşulduğu şu günlerde Beşiktaş’ın kapıyı çalmasını bekliyor.

BAZI TEKLİFLER GELİYOR

Bursaspor’da Harun Tekin’in geleceği tartışılıyor. Teknik direktör Samet Aybaba dün ilk kez A Milli Takım patentli kalecinin takımdan ayrılabileceğini dile getirdi. Harun Tekin’le hakkında yöneltilen bir soruya deneyimli teknik adam, “Bazı teklifler var. Ne olur ne biter, bilinmez. Kulübün de ondan beklentileri var, doğal olarak. Eğer onu karşılıyorsa, öbür kalecilerimiz de var. Hem Harun için hem de diğer kalecilerimiz için belki bir değişim olabilir.” sözleriyle yanıt verdi. Yönetim kanadında da Harun Tekin’in takımdan ayrılma olasılığı konuşuluyor. Yönetim, bu konuda Beşiktaş’ın kapıyı çalma ihtimali üzerinde duruyor.

BONSERVİS 3.5 MİLYON EURO

Siyah Beyazlılar’da kaleci Fabri’nin takımdan ayrılmasının dillendirildiği şu günlerde yeni bir kaleci ihtiyacının doğması gündemde. Teknik direktör Şenol Güneş’in Harun Tekin’e sıcak baktığı belirtiliyor. Şenol Güneş, Bursaspor’da çalıştığı dönemde Frey’i yedeğe çekip kaleyi Harun Tekin’e emanet etmişti. Ali Ay yönetiminin Harun’un bedeli için kapıyı 3,5 milyon ’dan açacağı belirtiliyor. Bursaspor’da 7’nci sezonunu geride bırakan Harun Tekin toplam 149 maça çıktı. Takım kaptanları arasında yer alan tecrübeli eldiven Bursaspor’u A Milli Takım’da da temsil ediyor.

Kaynak : Bursahakimiyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ