Beşiktaş’tan seç beğen al..!

Bursaspor ile Beşiktaş arasında gerçekleşecek dev takası ilk kez okurlarına enbursa.com duyurmuştu. İstanbul basını ise Harun Tekin’e karşılık Beşiktaş’ın takasta, Mustafa Pektemek, Jeremain Lens, Aras Özbiliz isimlerini önereceğini ve bir miktar para vereceğini yazdı.

  • 21 Temmuz 2018
  • 100 kez görüntülendi.
Beşiktaş’tan seç beğen al..!

ile Beşiktaş arasında gerçekleşecek dev takası ilk kez okurlarına enbursa.com duyurmuştu. İstanbul basını ise ’e karşılık Beşiktaş’ın takasta, Mustafa Pektemek, Jeremain Lens, Aras Özbiliz isimlerini önereceğini ve bir miktar para vereceğini yazdı.

Bursaspor’dan gözler Tekin transferine çevrildi. Enbursa.com’un duyurduğu ve gündeme bomba gibi düşen ’a karşılık Vagner Love ve bir miktar para haberinin ardından İstanbul basını da yeni bir iddia ortaya attı.

Fanatik’in haberi şöyle;

Teknik direktör Şenol Güneş’in, Fabri’nin takımdan ayrılması halinde Bursaspor’dan eski öğrencisi Harun Tekin’in Siyah- Beyazlılar’a kazandırılmasını ilettiği kaydedildi. Bu gelişmenin ardından oyuncunun menaceriyle temas kurup olumlu geri dönüş alan Kara Kartal, zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde - Beyazlılar’la resmi görüşmelere başlayacak.

Kara Kartal’ın, 29 yaşındaki eldiveni takas artı bir miktar para formülüyle bitirmeyi planladığı gelen haberler arasında… Beşiktaş, bu doğrultuda; Mustafa Pektemek, Jeremain Lens, Aras Özbiliz gibi isimleri önerecek.

Kaynak : enBursa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ