Futbol

‘Bir galibiyet yeterli değil’

Ay, galibiyetinden dolayı takımı kutladı, Osmanlıspor maçını işaret etti…

‘Üzerimizdeki baskıyı attık’ diyen Başkan Ay, ‘Bundan sonra daha iyi sonuçlara atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz’ ifadelerini kullandı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Kayserispor karşısındaki galibiyetin 9 haftadır 3 puan alamayan adına çok önemli olduğunu vurguladı. Kayserispor karşısında oynanan oyundan dolayı futbolcularını kutlayan Ay, ‘Üzerimizdeki baskı ve stresi atmamız açısından önemli bir galibiyetti. Bir hafta süresince iyi hazırlandık. Oyuncular sahadaki performanslarıyla da bunu gösterdiler. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık’ diye konuştu.

Hedef Osmanlıspor

Başkan Ay, ligde 9 hafta kazanamamanın teknik heyet ve oyuncular üzerinde büyük bir baskı oluşturduğuna da dikkat çekerek, ‘Bundan sonra daha iyi sonuçlara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bir daha aynı sıkıntıları yaşamak istemiyoruz. Sonuçta bir galibiyet aldık ama bu yeterli değil. Önümüzde Osmanlıspor maçı var. Bu galibiyetin daha anlamlı olması için Osmanlıspor deplasmanından da galibiyetle dönmeliyiz’ diye konuştu.

Kaynak :

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün