Futbol

‘Bonservis vererek oyuncu alamayız’

, ‘Bizim önceliğimiz kadromuzdaki oyuncuların taksilerini ödeme. Oynayanlara para vermeden transfer yaparsak hiçbir şey anlatamayız’ dedi.

Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Parlakay, dün O programda, devre arası transfer dönemi ve takımdan ayrılacak isimlerle için ipuçları verdi. Faydanalamadıkları için oyuncular için çalışmaların yapıldığını belirten Parlakay ‘Gitmesi gereken futbolcularla ilgili çalışmayı yaptık. Hocayla bir toplantı daha gerçekleştireceğiz. Ancak hiçbir oyuncumuza tebligat yapılmadı. Son kararı hoca verecek. Rapor bekliyoruz.’ dedi. Bursaspor’un mali yapısının vererek oyuncu alabilecek düzeyde olmadığını ifade eden Parlakay şöyle konuştu:

NE OLUR BİLEMEM

‘Biz önceliği kadromuzdaki oyuncuların taksiklerini ödemeye verdik. İçerde oynayan futbolcuya para vermeden transfer yaparsak hiçbir şey anlatamayız. Onlara mahçup oluruz. Araştırmalarımız tabii ki var. Bu sırada boş durmuyoruz. Hakkında transfer haberleri çıkan oyuncularımız mevcut. Bizim için değerli olan hiçbir oyuncuyu takasta kullanmayı düşünmüyoruz. Bu konuda politik konuşmak zorundayız. ‘Satarız’ da diyemem, ‘satmayız’ da diyemem.’

HERKESİN EL ATMASI LAZIM

Stadyumun isim hakkıyla ilgili de konuşan Hasan Parlakay ‘Konuşulan firmalar var. Ancak şuan hepsi taslak aşamasında. Çark nasıl dönüyor. Başkan sürekli gidip geliyor her yere. Görüşmeler yapıyoruz. Başkan gerekli açıklamaları yapar. Biz de farkındayız, insanlara mali durumdan iğreti geldiğinin. Ancak tablo bu. İnsanlar gemiyi nasıl limana yanaştırdığına bakar. Bu gemi bütün camianın. Herkesin el atması gerekiyor.’ diye konuştu.

Kaynak : Olay

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün