Futbol

Bu maç Bursa’nın maçı

Yeşil Beyazlı taraftarlara çağrıda bulunan tecrübeli teknik adam, "Bu maç sadece Bursa'nın maçı. Ne Samet'in ne Ali'nin ne de Veli'nin. Taraftarımıza çağrıda bulunuyorum. Maça gelsinler ve futbolcularımıza desteklerini versinler" dedi.

Beyazlı taraftarlara çağrıda bulunan tecrübeli teknik adam, “Bu maç sadece ’nın maçı. Ne Samet’in ne ’nin ne de Veli’nin. Taraftarımıza çağrıda bulunuyorum. Maça gelsinler ve futbolcularımıza desteklerini versinler” dedi.

TEK YÜREK OLALIM

Bursaspor’da yarın oynanacak Sivasspor maçı öncesi geri sayım sürerken teknik direktör da Yeşil Beyazlı taraftarlara çağrıda bulundu. Süper ’de artık son düzlüğe girdiklerini ifade eden Samet Aybaba, Bursa Hakimiyet’e yaptığı özel açıklamada, taraftardan Sivasspor maçı ile birlikte kalan tüm karşılaşmalarda destek istedi. Güçlü camiaların yaşadığı zor günleri kenetlenerek aşacağına dikkat çeken deneyimli teknik adam. “Biz, bir olalım, tek yürek olalım. Gerisi zaten gelir kendiliğinden” diye konuştu.

GÜZEL GÖRÜNTÜLER

Sivasspor’la oynayacakları maçın önemine değinen Samet Aybaba, “Bu maç sadece Bursa’nın maçı. Ne Samet’in ne Ali’nin ne de Veli’nin. Koskoca Bursa bir şehrin topyekûn en önemli sınavı. Bursa caddeleri geçmişteki gibi bayraklarla süsleniyor. Bunlar güzel görüntüler. Ben Bursaspor teknik direktörü olarak taraftarımıza çağrıda bulunuyorum. Maça gelsinler ve futbolcularımıza desteklerini versinler. Kalan maçımızı bu havada oynarsak inanın bizim üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk olmaz” ifadelerini kullandı.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün