Futbol

Bursaspor bu maçın şakası yok..!

Ligin bitimine 11 hafta kala küme düşme potasına giren Bursaspor'da artık nefesler tutuldu. Kümede kalma hesaplarının yapıldığı Yeşil Beyazlı camiada Samet Aybaba'nın olası bir yenilgide görevi bırakabileceği konuşuluyor. Başkan Ali Ay ise "hocamın arkasındayım" diyor.

Ligin bitimine hafta kala küme düşme potasına giren Bursaspor’da artık nefesler tutuldu. hesaplarının yapıldığı Yeşil Beyazlı camiada Samet Aybaba’nın olası bir yenilgide görevi bırakabileceği konuşuluyor. Başkan Ay ise “hocamın arkasındayım” diyor.

6 DEPLASMAN MAÇI VAR

’e 3-0 kaybeden, rakiplerinin haftayı galibiyetle kapatması üzerine bir anda küme düşme potasına giren Bursaspor’da Sivasspor maçı dönüm noktası olarak görülüyor. Kalan 11 maçın 5’ini evinde 6’sını ise deplasmanda oynayacak Yeşil Beyazlılar’da kümede kalma hesapları iyiden iyiye yapılmaya başlandı. sonunda küme düşme barajının 40 puan dolayına çıkacağını tahmin eden teknik heyet ve yönetim gereken 16 puana bir an önce ulaşmanın formüllerinin arayışı içinde. Bu maç teknik direktör Samet Aybaba açısından da çok büyük bir öneme sahip.

AYBABA’YA GÜVENOYU

Camiada genel kanı 23 maçta 4 galibiyet alan Bursaspor’da olası Sivasspor yenilgisinin ardından Samet Aybaba’nın görevi bırakacağı yönünde. Başkan Ali Ay ise Aybaba’ya verdiği desteği sürdürüyor. Bazı teknik adamların Başakşehir maçından sonra Ali Ay yönetimine dolaylı yoldan ulaştıkları ancak olumlu yanıtı almadıkları kaydedildi. Takımda Sivasspor maçına kadar seferberlik ilan edilirken, oyuncuların motivasyonunu üst düzeyde tutulması kararlaştırıldı. Ali Ay son iki yılda yaşananları göz önüne alarak bu yıl artık istemediğini teknik heyet ve yönetime bildirdi.

Kaynak
Bursahakimiyet
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün