Bursaspor Futbol Akademisi’nden Samet Aybaba’ya Ziyaret

Bursaspor Futbol Akademisi Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Ümit Şengül ve antrenörler, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde Teknik Direktör Samet Aybaba ve teknik ekibini ziyaret ederek yeni sezon öncesinde hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

  • 09 Ağustos 2018
  • 24 kez görüntülendi.
Bursaspor Futbol Akademisi’nden Samet Aybaba’ya Ziyaret

Akademisi Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Ümit Şengül ve antrenörler, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde Teknik Aybaba ve teknik ekibini ziyaret ederek yeni sezon öncesinde hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Bursaspor Futbol Akademisi Gençlik Geliştirme Proje Sorumlusu Ümit Şengül önderliğindeki altyapı antrenörler, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde Teknik Direktör ve teknik ekibini ziyaret ederek yeni sezon öncesinde hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Altyapının önemine vurgu yapan teknik direktör Samet Aybaba, kişilikli ve kaliteli oyuncuların yetiştirilmesinin çok zor olduğunu ve Bursaspor olarak bunu başarabilen ender kulüplerden olduklarını belirtirken, altyapı ve A koordinasyonun yakın zamanda sağlanacağını ve bunun Bursaspor geleceği için önemli bir hamle olacağını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ